nepřihlášený

přihlásit

registrovat

TLAMA games: Akropolis skladem!

Autor: Mirda-ta | 21.1.2023 | 1

TLAMA games v pátek ohlásilo, že jí dorazila na sklad rodinná hra Akropolis, která od ohlášení získala Seal of Excellence od Dice Toweru a umístila se v řadě TOP 10 žebříčků za rok 2022 deskoherních influencerů různě ve světě. Nezbývá než ji vyzkoušet a udělat si vlastní názor. Druhé vydání navíc obsahuje dřevěný potištěný sloup prvního hráče, který nahrazuje původní kartonový.

V srdci Středozemního moře spolu akropole zápolí o bohatství a slávu. Na pomoc si pozvaly nejnadanější architekty z celého Řecka. Budujte rezidence, chrámy, tržnice, zahrady i vojenské posádky a pomozte svému městu překonat ty ostatní. Dodržováním pravidel urbanistického plánování při výstavbě města budete zvyšovat jeho prestiž, kterou pak můžete ještě znásobit stavbou náměstí. Nejzákladnější stavební surovinou je kámen, jehož zásobu nesmíte zanedbat. Přísun kamene z lomů vám umožní stavět město do výšky, až nakonec dosáhne samotných nebes!

Kámen je základním zdrojem, proto ho nezanedbávejte. Budete potřebovat dostatek kamenolomů, abyste mohli stavět výše a vaše město se mohlo rozprostřít až k nebi.

  1. Vyberte si desku města ze staveniště a zaplaťte příslušné kameny.
  2. Přiložte ji ke svému městu a pečlivě umístěte jednotlivé budovy – vytěžte případné lomy a získejte kámen.
  3. Stavějte budovy ve vyšších patrech, násobte jejich hodnotu a staňte se vítězem!

Součástí hry je také pokročilá varianta bodování, která přináší další podmínky pro každý typ stavby, díky kterému můžete zdvojnásobit svůj bodový přísun. Není však lehké je splnit.

Seznam připravovaných novinek v češtině

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Super hra, doporučuji.

---
Time Slug Studio

22.1.2023 00:58:10

Vybíráme z aukcí

CAMPOS
Akt. cena: 121 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>