nepřihlášený

přihlásit

registrovat

REXHRY: TimeBomb česky

Autor: Wolfsen | 14.4.2019 | 2

REXhry dnes oznámily, že budou do češtiny lokalizovat hru TimeBomb: Moriarty vs. Sherlock, a to pod názvem Pekelný stroj: Moriarty vs. Sherlock.

Jedná se o hru se skrytými identitami pro 4–8 hráčů na asi 15 minut. Úkolem hráčů je buď zneškodnit nebo odpálit bombu, kterou génius zločinu prof. Moriarty ukryl v londýnském Big Benu.

Hráči Sherlockova týmu mají nejvýše 4 kola hry na zneškodnění bomby. Na začátku každého kola je před každého hráče rozdán stejný počet karet kabelu (podle kola) lícem dolů. Hráči se na tyto karty mohou podívat, ale pak je musí zamíchat, aby nevěděli, která karta je která. Poté začínající hráč přestřihne (otočí) jeden z kabelů před libovolným jiným hráčem. Tím může způsobit výbuch bomby (1 karta), přestřihnout jeden z klíčových kabelů (tolik karet, kolik je hráčů), nebo přestřihnout zcela bezvýznamný kabel. Pokud bomba nevybuchla, nejsou přestřiženy všechny klíčové kabely, nebo není v daném kole přestřiženo tolik kabelů (ať už klíčových nebo bezvýznamných) pokračuje ve střihání hráč, jehož kabel byl právě přestřihnut. Po přestřižení tolika kabelů, kolik je hráčů, končí kolo. Nepřestřižené kabely se sesbírají, zamíchají a znovu rovnoměrně rozdají mezi hráče.

Hra končí třemi způsoby – hráči přestříhnou všechny klíčové kabely (vítězí Sherlockův tým), hráči přestřihnou kabel, který způsobí výbuch, nebo skončí 4. kolo hry (v obou těchto případěch vítězí tým prof. Moriarty).

Hráči mezi sebou samozřejmě mohou komunikovat a mohou otevřeně říkat, co je mezi jejich kartami, nebo jen naznačovat, mohou i lhát, ale nesmí své karty otočit, ani se na ně opakovaně dívat.

Termín vydání oznámen nebyl.

Seznam připravovaných novinek v češtině

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.