nepřihlášený

přihlásit

registrovat

popis společenské hry

Autor: Pelly | 28.6.2019 | 0

Prostřednictvím obchodních stanic otevřely národy Terra Mysticy své dveře obchodu. Díky zbrusu novým lodím proudí po řekách čilý ruch.

Obchodníci jsou druhým rozšířením hry Terra Mystica, které do hry přináší několik nových prvků:

  • Prostřednictvím nové velké budovy - loděnice - vylepšíte svou námořní dopravu či dosah a díky 20 novým rozšířením hráčských desek získáte přístup k lodím.

  • Národy, které vyvážejí, získají VB a zdroje v závislosti na tom do které budovy zboží doručí. Národy, které přijmou soupeřovu loď, získají energii. Lodě teraformují a staví na sousedních polích, takže pozor! Loď je rovněž možné přestavět na nové osídlení. Pohyb lodí a akce osídlení přidávají nové taktické elementy do již komplexní strategie Terry Mysticy a při tom nenarušují úplnou informaci.

  • Národy se rovněž musí přizpůsobit nové sadě dvanácti bodovacích žetonů kol, čtyřem novým modlitbám souvisejícím s loděmi, třem novým bonusovým destičkám, třem dalším energetickým akcím, žetonům měst a dvěma mapám: Bláznivým Jezerům a Fjordům. Mapy a většinu bodovacích žetonů kol je možné použít i pouze se základní hrou.

Rozšíření Oheň & led není nutné, ale součástí balení je příslušný materiál i pro národy z tohoto rozšíření.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.