nepřihlášený

přihlásit

registrovat

popis společenské hry

Autor: martinsun | 3.6.2019 | 0

Mohl si vynálezce sendviče dát tuto pochoutku do lednice? Byl schopen si Charlie Chaplin při svém novém filmu dát kukuřičné lupínky? Mohl si Spartakus při svém povstání umýt ruce mýdlem?

Timeline: Pestrá historie je rychlá karetní hra, ve které hráči zařazují na časovou osu jednotlivé události, objevy a lidské počiny. Jedná se o čtvrtý díl ze série Timeline a můžete jej hrát samostatně či v kombinaci s ostatními díly série (třídění karet po hře je usnadněno tím, že každá sada má jinou barvu letopočtů). Balení obsahuje celkem 110 karet různých témat od vynálezů přes hudbu, objevy, události či literaturu.


Průběh hry:

Hráči vytvářejí na stole časovou osu. Začátek bývá docela snadný, jelikož je na stole málo karet. Úkolem hráče je správně položit jednu ze svých karet. Nalevo je dávnější historie, napravo se osa blíží současnosti. Každý má v ruce čtyři karty a přikládá je mezi karty na stole. Pokud uhádne správnou pozici karty vůči ostatním, umístí ji na stůl na tuto pozici. Pokud se netrefí, kartu odhazuje a dobírá si novou.


Konec hry:

Vítězem se stává ten, kdo se první zbaví všech karet na ruce.


Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.

Vybíráme z aukcí

Minutová říše
Minutová říše
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>