nepřihlášený

přihlásit

registrovat

popis společenské hry

Autor: Joe | 25.9.2017 | 0

Campaign Book Volume 1 je rozšířením pro hru Memoir '44. Do hry přináší 51 nových scénářů a pokročilá pravidla pro tažení (těch je v knize celkem 12). Pravidla pro tažení zahrnují tři operační prostory: Bitvu o Normandii 1944, Bleskovou válku na západě 1940 a Operaci Barbarossa na ruské frontě 1941. Scénáře v těchto taženích mohou hráči hrát postupně za sebou a výsledek předchozího scénáře se pak projeví v dalším.

Fyzická verze obsahuje jedno plato žetonů (4 kombinované odznaky Brandenburských commandos/oslabených jednotek/minometů/protitankových zbraní, 23 žetonů rezervních jednotek pro kampaně, 4 žetony leteckých misí, 3 žetony dýmu, 5 kombinovaných žetonů záseků/výsadkových člunů) a 9 souhrnných karet (speciální zbraně, výsadkáři...). S PDF verzí si kupující stáhne tyto žetony ve formě obrázků pro vlastní tisk. Speciální karty se v této verzi bohužel nenachází.

Potřebná rozšíření:

Toto rozšíření je již dlouhou dobu mimo tisk a dá se koupit jenom PDF verze knihy (ze stránek Days of Wonder).

Pokud mají hráči přístup i ke dlouhodobě nedostupnému rozšíření Memoir '44: Air Pack, mohou v mnoha scénářích z této knihy využít volitelná pravidla pro vzdušné jednotky. Také se mohou hodit přehledové kartičky pro terén, jednotky, zbraně atd., ale i pokud Air Pack nemáte, naleznete tyto přehledové kartičky v databázi na stránkách Days of Wonger.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář