nepřihlášený

přihlásit

registrovat

popis společenské hry

Autor: Vixton | 10.11.2015 | 0

Ztraceny a rozváty do všech konců světa jsou části podivného cizího komplexu z hlubin vesmíru - každý jednotlivý kus trosek se časem dostal do legend pod názvem Ztracené dědictví. Pověsti praví, že kdesi ve vrcholcích  východních hor se skrývá létající ráj, zahrada nadpozemských potěšení, kterou údajně hlídá nelidský, nelítostný Strážce. V některých zkazkách lze nalézt zmínky, že Zahrada oplývá nevyčerpatelnými zdroji křišťálově čisté vody a nebeské many. Traduje se, že původní zahradník tohoto létajícího ráje svoje místo opustil - přemožen zlými silami dávno odešel neznámo kam, možná hledat další části Ztraceného dědictví.

Droboučká karetní hra Ztracené dědictví: Létající zahrada je nejen formátem podobná oblíbenému Milostnému dopisu. Hráč má v ruce jednu kartu, až na něj přijde řada, dobere si druhou. Jednu ze dvou karet musí zahrát. Oproti Milostnému dopisu je však přidaná další fáze, tzv. Pátrání. Cílem hry je totiž odhalit vzácný artefakt, v tomto případě Létající zahradu. Ve fázi pátrání má hráč možnost zkusit ještě vypátrat artefakt v Troskách nebo ho ukořistit jinému hráči. O blafování a dedukci není nouze, navíc je zde zajímavý prvek, kdy už zahrané karty na odhazovacím balíčku mohou mít v pozdější hře ještě další efekt.

Pro zvýšení variability se dá Ztracené dědictví: Létající zahrada kombinovat s vybranými kartami druhého balíčkem Ztraceného dědictví - Hvězdným korábem. Pokud smícháte všechny karty obou balíčků, můžete hrát hru až v šesti hráčích.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Charitativní aukce

Nerdi dětem - Blood Rage - Mystic Troll
Nerdi dětem - Blood Rage - Mystic Troll
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 7 dnů

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z aukcí

Risk: Hra o dobytí světa
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>