nepřihlášený

přihlásit

registrovat

popis společenské hry

Autor: Vixton | 10.11.2015 | 0

Je tomu dávno, pradávno. Na obloze se objevila nevídaná záře a z ní se vynořila obrovská létající věc cizího původu. Její přílet však skončil katastrofou - těžce poškozena v bitvě s neznámými nepřáteli se ještě vysoko na obloze v děsivé explozi rozletěla na tisíce kusů, které jako gigantický meteorický roj zapadaly do všech možných končin prakticky po celé planetě. Časem se každý jednotlivý kousek trosek cizího komplexu dostal do legend pod označením Ztracené dědictví.
O mnoho staletí později se odkudsi zjevila věštkyně, přinášející velké proroctví. Předpověděla, že bude nalezen plán, podle nějž je možné všechna Ztracená dědictví shromáždit a spojit, a ten, komu se to podaří, se stane neomezeným vládcem.


Droboučká karetní hra Ztracené dědictví: Hvězdný koráb je nejen formátem podobná oblíbenému Milostnému dopisu. Hráč má v ruce jednu kartu, a když na něj přijde řada, dobere si druhou. Jednu ze dvou karet musí zahrát. Oproti Milostnému dopisu je však přidaná další fáze, tzv. Pátrání. Cílem hry je totiž odhalit vzácný artefakt, v tomto případě Hvězdný koráb. Ve fázi pátrání má hráč možnost zkusit vypátrat artefakt v Troskách nebo ho ukořistit jinému hráči. O blafování a dedukci není nouze, balíček je také založen především na kartách, které umožňují prohlížet karty hráčů či Trosky.

Pro zvýšení variability se dá Ztracené dědictví: Hvězdný koráb kombinovat s vybranými kartami druhého balíčkem Ztraceného dědictví - Létající zahradou. Pokud smícháte všechny karty obou balíčků, můžete hrát hru až v šesti hráčích.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Charitativní aukce

Nerdi dětem - Vládce Tokia - X-smash Tree
Nerdi dětem - Vládce Tokia - X-smash Tree
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 7 dnů

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z aukcí

Blue Moon
Blue Moon
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>