nepřihlášený

přihlásit

registrovat

FOX IN THE BOX: Kampaň na hru The Hunt alias Štvanice zahájena

Autor: Tomoko | 15.3.2023 | 7

Dne 15. 3. 2023 byla na platformě Gamefound spuštěna crowdfundingová kampaň na hru The Hunt od vydavatelství Salt & Pepper Games z dílny autorů Matthiase Kramera (Watergate, Rococo, Glen More II: Chronicles) a Engina Kuntera, která nabízí možnost podpořit tuto hru rovnou v českém jazyce díky lokalizaci ve spolupráci s českým vydavatelstvím Fox in the Box, a to pod názvem Štvanice.

Hru je v rámci kampaně možné pořídit za 23 EUR (včetně DPH – ta tady nebude následně v Pledge Manageru účtována) + poštovné (které bude v PM nastaveno na 5 EUR v případě ČR a na 6 EUR v případě Slovenska). Kampaň poběží až do 4. 4. 2023 a hru by měli podporovatelé obdržet v září tohoto roku.

Štvanice je asymetrická karetní hra pro 2 hráče, kde jeden hráč převezme velení britského královského námořnictva, zatímco druhý hráč bude reprezentovat německou Kriegsmarine. Hráči vzájemně soupeří o nadvládu prostřednictvím mechanismu skrytého pohybu řízeného kartami. Každý hráč má svůj vlastní balíček karet, kdy úkolem německé strany je zůstat skrytý před nepřítelem a potopit pět zásobovacích lodí, zatímco britská strana musí vydržet až do závěrečné bitvy s lodí Admiral Graf Spee a uštědřit jí větší poškození. Hra je určena hráčům od 10 let s herní dobou okolo 25 až 45 minut na jednu partii.

 

 

 

Seznam připravovaných novinek v češtině

Stránka kampaně na Gamefoundu

Kampaň končí 4. 4. 2023

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Podporené :) 

15.3.2023 22:18:44

Zajímá mě to, hodně - kvůli autorům, tématu.. ale graficky se mi to zatím výrazně nelíbí :(

16.3.2023 11:52:24

Podpořeno. Docela zajímavá jsou čísla.Vzhledem k počtu obyvatel má česká lokalizace nejvíce backerů - oproti UK o 30% více oproti ostatním ještě mnohem víc.

Z toho je poznat jak máme v čr rádi hry a jak jsou Foxíci silná značka!

18.3.2023 09:13:12

Vybíráme z aukcí

Frostpunk KS shaded miniatury expanze
Frostpunk KS shaded miniatury expanze
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>