nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Deskofobie: Recenze - Great Western Trail: Cesta na západ

Autor: Tharr | 8.3.2017 | 10

Great Western Trail - Westernové téma a silé euro mechanismy. Velký dárek všem milovníkům náročnějších strategií.

 

SLOVNÍ HODNOCENÍ:

Great Western Trail je bez pochyby komplexní hráčské euro a svou roli zvládá dokonale. Pro milovníky žánru je jeho vyzkoušení takřka povinností. Neotřelé téma, pěkné grafické zpracování a výborně fungující herní mechanizmy tvoří celek, který se určitě zapíše do herní historie.

+ PLUSY

  • Mnoho herních možností a cest k vítězství
  • Práce s balíčkem stáda
  • Neobvyklé téma

- MÍNUSY

  • Dlouhá herní doba
  • Komplikované a zdlouhavé vysvětlování pravidel

Sdílet s přáteli:

Komentáře

názor

Mně se tedy Ondrovy recenze nelíbí, co se týče mluvy – hrozně špatně se mi to poslouchá. Vím, že ne každý má dar mluvit příjemně, sám jsem na tom ještě hůř (skoro jako Kubrt :-) ), ale právě proto bych se nepouštěl do namlouvání videí.

Přednes, frázování, máchání rukama, pocit, že čte předpřipravený text – celé to na mne působí negativně a zhoršuje to pocit ze sledování videa.

Nicméně věřím, že časem se to zlepší – třeba Káťa byla ze začátku trochu prkenná a teď už je to téměř dokonalé… :-)

Druhá věc je, proč se vůbec dělají recenze jako videa. Ano, je to v poslední době módní záležitost a mladí už téměř nečtou statické texty, ale zrovna takovéto recenze nic navíc oproti psanému textu s obrázky nepřinášejí.Osobně dám přednost textovému článku, který si můžu vytisknout, můžu v něm hledat, citovat z něj – a obrázky se vzhledem hry, s vysvětlením principů a s detaily rozehrané hry jsou pro mne také přínosnější než záběry na recenzentův obličej, sypající se komponenty či dlouhé sekvence posunování figurek po herním plánu.

Každopádně za recenze (v jakékoli podobě) jsem rád, her už je tolik, že je všechny nestíháme ani vyzkoušet, natož pravidelně hrát, takže přivítám jakékoli další názory a pohledy na věc.

24.4.2017 18:17:57

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.

Vybíráme z aukcí

Munchkin: Podzemí - nové
Munchkin: Podzemí - nové
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 3 dny