nepřihlášený

přihlásit

registrovat

CROWDFUNDING: Spitfyre: Aerial Combat in the skies of Panzerfäuste

Autor: Wolverin | 11.11.2017 | 0

Malá Anglická firma Hysterical Games (ano, je to tak správně, nemám tam překlep, jsou to „hysterické hry“) přichází na KS s novou hrou Spitfyre: Aerial Combat in the skies of Panzerfäuste.

Má jít o zábavnou strategickou hříčku „k pivu a preclíkům“ na téma vzdušných soubojů. Hra je zasazena do světa Panzerfäuste, alternativního světa „fantasy“ druhé světové války, kde spolu válčí trpaslíci (Německo), orci (Anglie), nemrtví (Rusko), atd.

Spitfyre

Ve Spitfyre tedy jde o jakousi alternativu bitvy o Británii. Trpaslíci na svých válečných orlech a se svými bombardovacími supy se střetnou s orky na jejich wyvernách typu Spitfyre a HurriKane.

Hra je vlastně taková jednoduchá „figurková wargame“, neobsahuje tedy herní plán, pouze pravidla a modely. Modely budou z polyuretanové pryskyřice, v měřítku 10mm.

Herní doba cca 60 min.

Dwarf war eagle   Dwarf Vulture Dive Bomber

Základní hra bude stát 30 britských liber (asi 880 Kč), v rámci kampaně na KS si ji ale můžete pořídit za 25 liber (asi 730 Kč) a dostanete navíc bonusy jako Condor Bomber (trpasličí létajcí pevnost/bombardér). Plánem je malá rychlá KS kampaň - odeslání hry je plánováno již na leden 2018.

Stránka kampaně na Kickstarteru

Kampaň končí 20. 11. 2017 ve 20:39 našeho času (SEČ)

Beta verze pravidel

Spitfyre: Aerial Combat in the skies of Panzerfäuste -- Kicktraq Mini

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář