nepřihlášený

přihlásit

registrovat

CROWDFUNDING: Bitten, Mythic Battles-Pantheon 1.5, Neta-Tanka, Red Alert-Space Fleet...

Autor: D@R | 7.6.2018 | 3

Na KS se nám zase urodilo! Ještě než přejdu na přehled vybraných kampaní deskových her mám tu jeden tip pro ty z vás, kteří dost cestujete a hodilo by se vám zavazadlo, do kterého bezpečně uložíte i velkou deskovku. Moment, nemyslím jednu, v tomto batohu najdete místo zhruba pro 5 klasických krabic. Navíc hry budou chráněny i před vlhkem, povrch je totiž z nepromokavého materiálu. Pokud nečekáte vyloženě lidovou cenu, směle pokračujte na stránky kampaně.

Bitten: Survive the Dead

Cestou do úkrytu jste s přáteli jen tak tak unikli před skupinou zombií. Vyvázli všichni bez problémů, nebyl nikdo zraněn? Nákaza se rychle šíří, stačí jeden kousanec a z kamaráda je za chvíli hladový mozkožrout. Máte 5 minut na to, zjistit kdo je infikován nebo alespoň pobrat zásoby a utéct dříve než bude pozdě. Rychlá párty karetka pro 2-8 hráčů.

Bitten: Survive the Dead -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

Card City XL The Crime expansion

Ve hře Card City XL, pro kterou je určené toto rozšíření, budují 1-4 hráči fungující metropoli. Expanse přináší do hry vliv zločinu. Jako starosta tak už nebude řešit jen počet residentů, rozvoj průmyslu a obchodu, ale spokojenost lidí nyní bude záviset i na vaší schopnosti udržet ve městě právo a pořádek.

Card City XL The Crime expansion -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

A War of Whispers

Areakontrol pro 2-4 hráče. Pouze na KS v deluxe edici s miniaturami namísto dřevěných kostiček. Na první pohled zaujme kruhový hrací plán.

A War of Whispers -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

Air Flix

Kampaň na leteckou bitvu pro 2 a více hráčů. Zvolené téma rozhodně trochu oživuje zaběhnutý stereotyp bojových her.

Air Flix -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

Mythic Battles: Pantheon 1.5

Figurkové orgie od Monolithu. Skirmish hra pro 2 hráče inspirovaná řeckou mytologií. Množství frakcí už dělá z all-in pledge opravdu bumbrlíčka. V kampani také nové rozšíření Dionysus, Ymir a ledové kostky.

Mythic Battles: Pantheon 1.5 -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

Neta-Tanka

Eurovka pro 2-4 hráčů (v kampani exklusivně až pro 1-5 hráčů). Do zažitého workerplacementu přináší zase nové prvky. Téma je však relativně konzervativní, budete se starat o indiánský kmen.

Neta-Tanka -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

Until the Bitter End

Říkal jsem si, že by se slušelo, zmínit také nějaký vyloženě indie projekt. Na téma druhé světové války si 1-2 hráči mohou užít tuto PnP hru. 

Until the Bitter End -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru


 

Richard Borg's Red Alert: Space Fleet Warfare board game

Sci-fi taktická bitva pro 2-6 hráčů. Každá strana má k dispozici 46 modelů lodí. Dokážete si tu melu představit? Ale nebojte, na plán se ta necelá stovka miniatur vejde, on má totiž tu kratší stranu dlouhou celý 1m.

Richard Borg's Red Alert: Space Fleet Warfare board game -- Kicktraq Mini

Stránky kampaně na Kickstarteru

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Roman

Neta-Tanka

Nechce sa niekto zapojit do Neta-Tanka projektu a usetrit na postovnom? Pripadne ak sa zozenie 12 ludi tak usetrit aj na cene?

7.6.2018 23:41:21

Neta Tanka

Ja nad tým rozmýšľam, veľmi intenzívne.
Chcel by som Deluxe verziu, a možno by som zobral aj 2 kópie.

8.6.2018 10:49:02

Borg

Jdete někdo do toho Red Alertu?

19.6.2018 18:18:18

Přidat komentář