nepřihlášený

přihlásit

registrovat

BLACKFIRE: Fallout Shelter: The Board Game

Autor: 1a2a3a4 | 7.11.2019 | 2

Dnes, 7. 11., oznámilo Fantasy Flight Games nově chystanou hru, která ponese jméno Fallout Shelter: The Board Game. A v rámci celosvětového vydání se můžeme těšit i na českou kopii od vydavatelství Blackfire.

Jedná se o hru pro 2 až 4 hráče založenou na předloze hry z mobilních zařízení z univerza Fallout, kde budete součáští podzemní komunity, ve které vám předčasně umře vůdce. No a tak je na vás starat se o její fungování, štěstí a ochranu před radiací na povrchu. Hra je založená na worker-placementu. Vaše spoluobyvatele budete posílat do elekrárny pro výrobu energie, úpravny vody pro zisk zásob vody nebo třeba relaxovat do salonku a nebo na ubikaci, aby vás bylo v kolonii o něco víc.... 

 

 

Hra by měla vyjít v prvním čtvrtletí 2020.

Seznam připravovaných novinek v češtině

Sdílet s přáteli:

Komentáře

FFG

Tohle je snad první FFG hra která mi nepřipadá krásná :(

8.11.2019 08:30:04

Boocheck

Mě se hra líbí, je to děláno podle té digitální gamesky, takže art je totožný jako ve hře.... nemělo by to pak moc smysl to měnit. Docela mě zajímá jak to bude fungovat...

8.11.2019 12:18:46

Art

Ten Art je prostě typický Fallout a to k tomu patří. Fallout s jinou grafikou by nebyl Fallout. ;)
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

8.11.2019 12:21:28

Bartyx

Tak možno Fallout Shelter s inou grafikou by nebol Fallout Shelter. Shelter je úlet sám o sebe, taká ultraoptimisticka ťuťumuťu sebaparódia. V serióznom Falloute by nemali všetci vyzerať ako permanentne vysmiate cartoonové postavičky, s výnimkou triezveho využitia Vault Boya.

9.11.2019 09:17:42

Grafika a hra

Grafika je celkom milá aby sa to páčilo väčšine. Podľa popisu na FFG ide o jednoduchý worker placement kde vyhráva ten kto získa najviac popularity. Čiže niečo podobné ako v mobilnej hre. S prvkami náhody ked môžete vyslať ľudí do divočiny a môžu Vám doniesť upgrade alebo vpád zombie.
Mňa skôr trápi, že BF drží licenciu na FFG hry a bez váhania vydáva tieto cash grab hry /Fallout, Outer Rim .../ A hry typu Arkham Files , Descent sa dostávajú do pozadia. Iné vydavateľstvo aj keby malo záujem sa k tomu nedostane. Podobne aj hry od CMONu.

9.11.2019 09:35:27

perun91

Keby Arkham Horror alebo Descent nemali u nás žiadny profitabilný potenciál, nikdy by sa žiadnej lokalizácie neboli nedočkali. ČR a SR je ale neporovnateľne menší trh než US. FFG vydáva niekoľko produktových radov pod značkou Arkham Files a nie je reálne očakávať, že budú pre ČR&SR trh lokalizované všetky. A ak sa lokalizovaná hra nepredáva výborne, tak sa do lokalizácie následných expanzii ani veľmi neinvestuje.

9.11.2019 11:18:13

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.