Autor: michaelnae | 2.2.2019 | 0

„Takže ty sis vymyslel příběh a hodil nás šest do mlýnku na maso?“

Hot Landing Zone je první velká expanze pro hru AvP The Hunt Begins (second edition). Obsahuje nové mapové dílky a díky nim i nové prostředí - džungli. Dále také nové modely, novou příběhovou kampaň, novou sadu pravidel a mnoho dalšího. Dále představuje zapojení Cheyenne Dropship (figurkové rozšíření) do dění hry. Pokud toto rozšíření nemáte, tak nevadí (loď je zobrazena na mapovém dílku). Hra bude vyžadovat základní hru (druhou edici nebo první s upgrade packem). Všechny nové modely mohou být použity i v základní hře v rámci pokročilých pravidel.


Nové miniatury:
Rozšíření obsahuje 12 zcela nových Unicast miniatur, které jsou součástí vychozího složení armád, když hrajete hru v režimu kampaně. Nové miniatury jsou vězni a syntetik, nový druh vetřelců (Alien Spitters) a osamělý lovec, Predator Tracker vybavený Falcon Drones.

Nové prostředí: Protože USCSS Theseus narazil na planetu, Hot Landing Zone představuje nový typ terénu - džungli. Rozšíření přichází s 22 novými mapovými dílky, včetně nových venkovních „místností“.

Cheyenne Dropship: Tuto transportní můžete v průběhu hry použít jako „taxi a nebo pomocí ní provést taktické bombardování džungle. Obě operace vyžadují, aby hráč splňoval určité podmínky a zvláštní akce „Zavolej Dropship“ je k dispozici pouze v režimu pokročilé hry. Jakmile v průběhu hry loď přistane, budou mít hráči k dispozici speciální dlaždici s její kresbou (místo ní je použitelný i model z rozšíření).

Nové karty: V rozšíření najdete mnoho nových karet pro strategické balíčky každé frakce a nové karty prostředí, které pracují s novými mapovými dílky džungle.

Nová kampaň: Příběh o USCSS Theseu neskončí nárazem na planetu, ale pokračuje dále. Jedná se o uplně novou kampaň, která vám umožní rozhodnout o osudu pozůstalých. Kampaň obsahuje 8 příběhově propojených misí.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Vybíráme z Bazaru

Res Arcana
Res Arcana
Akt. cena: 366 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas