Autor: Garfield87 | 19.2.2017 | 0

V budoucnu budou učenci po léta diskutovat původ a podstatu Skarna. Většina věří, že nebylo zamýšleno, aby po Ithyndrusově smrti absorboval jako nedokončený výtvor část stvořitelovy životní síly a magie. Někteří tvrdí, že Skarn existoval již dříve a hlídal panství ještě před čarodějovým příchodem. Mnozí z těch, co ho viděli, prohlašují, že to byli právě havrani - truchlící po ztraceném pánu vytvořili nového, aby se o ně staral a chránil je. Všichni se ale nakonec shodnou na tom, že na tom nezáleží a že musí být zničen. Ať už běsnící monstrum hladové po moci nebo jen nepochopená duše zasvěcená svým vlastím záležitostem, Skarn zahrnuje potenciál větší, než by mělo být dovoleno.

Skarn Lieutenant Pack je dalším z mnoha malých rozšíření 2. edice hry Descent, které nahradí kartonový žeton velitele Pána Zla za detailně zpracovanou figurku.

Součástí balení je také jeden balíček karet Intrik. Tento balíček si může Pán Zla na začátku kampaně zvolit a využívat tak speciální vlastnosti karet, aby znepříjemňoval život hrdinům a dosáhl vítězství.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Vybíráme z Bazaru

Beyond the Sun (nové)
Beyond the Sun (nové)
Akt. cena: 1399 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas