nepřihlášený

přihlásit

registrovat

2 hry za pětikilo! (UPDATE 7.9.)

Prodávající:

Marten Infinite [bazar index: 189 0 0 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: Hrané, ale jako nové
Cena: 500 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: ConnavarCZ [bazar index: 6 0 0 ]
Končí za: Aukce již skončila

Zdar,

Vyraďujem hry zo zbierky, ale kvôli nízkej cene sa mi nechce ich riešiť samostatne. Moja ponuka je teda nasledovná - vyberte si ľubovolné dve hry a predám Vám ich za 500kč rovných (+poštovné). Každá ďalšia navrch k vybraným dvom za 200kč. Posielam buď Českou Poštou alebo Zásielkovňou na účet kupujúceho. Preferujem platbu predom. Možný je aj osobný odber v Brne (ideálne Bystrc/Komín/Kr.Pole) alebo v Kuřimi.

Momentálny zoznam:

8 Masters' Revenge - iba anglické pravidlá, vystrihnuté a zalomené v strede, inak top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/147474/8-masters-revenge)

Behind the Throne - bez pôvodného insertu, inak top (https://boardgamegeek.com/boardgame/175763/behind-throne)

Call to Glory - bez pôvodného insertu, inak top (https://boardgamegeek.com/boardgame/124590/call-glory)

Cerebria: The Card Game - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/236304/cerebria-card-game)

Divinare - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/118418/divinare)

Entropy: Worlds Collide + Echo of Time - bez krabičky rozšírenia, inak top (https://boardgamegeek.com/boardgameexpansion/239509/entropy-worlds-collide-echo-time)

Intrigo - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/65673/masques)

Mundus Novus - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/103686/mundus-novus)

Nimbee - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/207351/nimbee)

Nomads - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/216985/nomads)

The North Sea Runesaga - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgameexpansion/190798/north-sea-runesaga)

Okey Dokey - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/211940/okey-dokey)

Rise to Power - chýba insert aj pravidlá, tie sú nahradené vytlačenými, kde je trocha iné zloženie kariet než v tejto verzii, ale inak top, pri hre žiaden problém (https://boardgamegeek.com/boardgame/157912/rise-power)

Samurai Spirit - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/158900/samurai-spirit)

Seven7s - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/172662/seven7s)

The Tea Dragon Society Card Game - top stav (https://boardgamegeek.com/boardgame/236709/tea-dragon-society-card-game)

Tiny Epic Western - top stav vrátane KS promo obsahu a proma The Tycoon (https://boardgamegeek.com/boardgame/180852/tiny-epic-western)

V prípade záujmu prihodím zdarma:

Clown Standoff - ešte vo fólii (https://boardgamegeek.com/boardgame/192409/clown-standoff)

Eminent Domain: Micrososm - bez promo kariet, inak top (https://boardgamegeek.com/boardgame/163640/eminent-domain-microcosm)

Tablut - ručná výroba (nie moja) s hracou plochou na plátenom obruse (https://boardgamegeek.com/boardgame/6121/tablut)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...