nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Pexetrio Abeceda

Více o hře: Pexetrio: Ovoce a zelenina
Prodávající:

Artcore [bazar index: 102 3 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 60 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: 13 hodin (15.09.2019) - může se s příhozy posouvat

Pozor! Nejde o zeleninu! V katalogu je spatne nazev. Pexetrii je vice druhu. Bohuzel admin se s tim nemaze. Toto je Pexetrio Abeceda. Viz foto: 7x3 komplet - zbytek 2x3 namychano. Vse jak to nabizim, vidite na foto. Tahle varianta pexesa je vazne tezka!

Hrané dětma. Stav - viz foto.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Obměnujeme dětské hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.