nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Activity Turbo Junior

Více o hře: Activity Turbo Junior
Prodávající:

Artcore [bazar index: 124 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 220 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Hrané, v pěkném stavu - viz foto. Pro 4 hráče 3+ Dvojjazyčná - v češtině a slovenštině.
Hra je určena pro děti, ale i dospěláci se pobaví. Nutí hráče se správně vyjádřit slově i pantomimicky. Hra má spoustu hracích kartiček, takže nehrozí, že je všechny během chvíle budou děti znát nazpaměť. Jinak některé výrazy jsou složitější a děti je neznají a nebo nemají tušení jak je pantomimou a nebo vyprávěním představit, ale bereme to jako plus, protože mají hravou formou možnost naučit se něco nového. Minutka (časovač) je poškozena, ale bez problémů se dá nahradit jiným mechanismem, co odpočítá čas. Dobré pro rozvoj kreativního myšlení a slovní zásoby.
Hrané. Stav vidíte na foto
Výměna možná - nabídněte.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměňujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...

Vybíráme z aukcí

Guardian’s Call
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>