nepřihlášený

přihlásit

registrovat

To je život! česká verze

Více o hře: To je život!
Prodávající:

Artcore [bazar index: 121 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 300 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

To je život! (That's Life!, Verflixxt!) česká verze
RAVENSBURGER Hra stejná jako život - plná šťastných momentů, ale i záludností. Obsahuje několik opravdu hodně ftipných ilustrací. Zbývající už mě tolik nerozesmály. Jednoduchá ale přece napínavá hra až do poslední chvíle - jednou se mi podařilo vyhrát díky tomu, že jsem sebral nejvyšší minusovo kartičku :) Ne moc dlouhá hra – asi 20 až 35 minut. Hra s českým návodem. Nominovaná na Spiel des Jahres. Na to, že je to kostkovka, bych řekl, že docela dobrá :)
Stav vidíte na foto. Kupujete to, co je vyfoceno.
Výměna možná - nabídněte.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměňujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...