nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zručnostní hra pro děti: Ruda neruda! (Buckaroo!)

Více o hře: Ruda neruda!
Prodávající:

Artcore [bazar index: 117 4 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 260 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Nevím proč se tu v českém katalogu jmenuje Buckaroo, ale je to správně má být RUDA NERUDA! jak jsem to při zakládání záznamu uvedl...

Hra na procvičení šikovnosti a trpělivosti. Vyhazující osel Ruda. Dětem se moc líbí jak postavička Rudy, že je to veselé tak i samotná hra. Nejsou potřeba baterie, hra na procvičení trpělivosti a zručnosti. Úkolem je osedlat a naložit oslíka Rudu, dříve než ho chytne amok - pak všechno lítá vzduchem.
Oblíbené hrané dětmi - viz foto. Kupujete to, co je vyfocené.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměnujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.
Výměna možná - nabídněte.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...

Vybíráme z aukcí

GUBS: A Game of Wit and Luck
GUBS: A Game of Wit and Luck
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>