nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Efko: Staré pověsti české

Více o hře: Staré pověsti české
Prodávající:

Artcore [bazar index: 105 4 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 350 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 1
Nejvýše přihazující: Phobia [bazar index: 0 0 0 ]
Končí za: Aukce již skončila

Nabízím hru starší hru Staré pověsti české od společnosti Efko. Herní plán, nějaké kostky, puzzle, návod a další cipoviny. Všechno je tak, jak vidíte na přiložených fotkách. Komponentů to má kotel, nechtělo se mi s tím hrát a počítat, tak jsem to pro úsporu času a nervů naskládal do krabice a vyfotil co přesně k tomu je a jak posílám dál. Krabice i komponenty pamatují lepší roky. Nehráli jsme to, protože je to pro jen pro tři lidi a my jsme většinou 4. Ilustrace připomínají nelepší dobu periodika Trnky-Brnky, což nemusí sedět každému. N

Několik foto detailů najdete ještě zde
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/stare-povesti-ceske-2918/obrazky/

Výměna možná - nabídněte.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměnujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...


Historie příhozů

25.6.2019 00:06:40 Phobia [bazar index: 0 0 0 ] 350 Kč