nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Početní (škození a matematika hrou) Kup si krávu

Více o hře: Kup si krávu
Prodávající:

Artcore [bazar index: 142 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 260 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Nezaměňovat s light verzí Kup si kávu!

Kup si krávu početní-ekonomická rychlovka pro 2-4 hráče. Dvě varianty hry. Jednoduchá pravidla. Hra je svižná. Procvičí počty od druhé třídy výš. Velice ftipné obrázky u krav i akčních karet - zabaví se i dospělák. Přesně podle masotariánského hesla: Sežer krávu, zachráníš trávu! Můžete pořídit i chemikáliemi napuštěnou fialovou nebo veselou krávu. Děcka nalepily některé peníze oboustraně :) Díky škození a zlomyslným akčním kartám ani ten, kdo bude mít nejvíc krav nemusí vyhrát.

Hraná. Stav - viz foto. Kupujete to, co je vyfoceno
Další fotky zde https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/kup-si-kravu-5471/obrazky/
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Výměna možná - nabídněte.

Obměnujeme dětské hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

--- Systémové info ze dne 27.02.2020 (02:01:19) ---
Vzhledem ke stáří inzerátu jsme z něj odstranili obrázky (celkem 3)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...