nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dětská postřehovka od Albi Rychlé tlapky

Více o hře: Rychlé tlapky
Prodávající:

Artcore [bazar index: 102 4 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 240 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 1
Nejvýše přihazující: martina2016 [bazar index: 5 0 0 ]
Končí za: Aukce již skončila

Věk: od 4 let, pro 2 - 4 hráče. Medvídci jsou mlsouni, pomůžete jim najít soudky s medem? S pomocí chňapky, kterou si navléknete na ruku, posbírejte co nejvíce soudků. Barevná ruleta náhodně vybere barvu, která se sbírá v daném kole. Cílem je nasbírat buď 10 jakýchkoliv soudků nebo aspoň jeden od každé z pěti barev. Nejmazanější nebo nejrychlejší medvídek vyhrává!
K dispozici jsou dvě herní varianty: jedna pomalejší pro menší děti a druhá rychlejší pro děti pokročilejší.
Info treba zde
https://www.ostrov-her.cz/d/rychle-tlapky-1001610/
Hraná dětma.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Výměna možná - nabídněte.

Obměňujeme dětské hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...


Historie příhozů

19.6.2019 06:21:43 martina2016 [bazar index: 5 0 0 ] 240 Kč