nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Pro děti: Nezlob se človíčku!

Více o hře: Člověče, nezlob se
Prodávající:

Artcore [bazar index: 102 4 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 100 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Jiná verze než je v titulní fotce, tato je od Efko Nezlob se človíčku! s obrázkama místo číselných hodnot, takže děti ani nemusí umět počítat.
Titul není v katalogu. Přidávám k vizuálně nepodobnější, aby měla náhledovou fotku. Pokud s tím máte problém, tak se omlouvám.
Každopádně už jsem to dřive řesil tady
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/katalog-vkladani-novych-her-18327/
Sám jsem už dost her přidal, i když za to nejsou žádné body. Ale také hafo jich schvalených nebylo, takže nemám žádný extra důvod ani chuť přidávat nějaké další, ale stejně to čas od času dělám, i když z me to stoji čas a na konci se to třeba z nějakého důvodu neschválí...

Hrané dětma. Stav - viz foto.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměnujeme dětské hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...