nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Pro děti: BLAFUJ (Fibber)

Více o hře: Blafuj
Prodávající:

Artcore [bazar index: 103 4 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 200 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Stolní hra Cobi Blafuj (Fibber) - zábavná rodinná stolní hra, Karetní hra s hracím plánem a legračními nosy. Nenech se chytit při blafování, jinak ti naroste nos! Kdo má nejkratší nos, vyhrává. Každý hráč si nasadí brýle, rozdají se karty a hraje se podle pravidel. Karetní hra s hracím plánem a legračními nosy. Nnenech se chytit při blafování, jinak ti naroste nos! Kdo má nejkratší nos, vyhrává. Každý hráč si nasadí brýle, rozdají se karty a hraje se podle pravidel. Vynášíte ducha? Nebo blafujete? V blafuj budete hrát karty podle pravidel a říkat, co hrajete. Nemáte správnou kartu? Pak musíte hrát a oznámit jinou kartu - ale nenechte se chytit při blafování nebo vám naroste nos! Nejkratší nos vítězí! Nejde o to, co zahrajete, ale co řeknete! hra je kompletně v češtině a slovenštině. Balení obsahuje: 4 brýle, 11 nosů, hrací plán, 24 karet (4x yetti, 4x duch, 4x ufon, 4x čarodějnice, 4x drak, 4x divoká karta) a návod s dvěma variantami hry pro mladší a starší hráče.

Jednoduchá hra pro mrňousy. Hrané často s velkým úspěchem. Obzvlášť menší děti jsou z těch brýlí a nosů napadrť :) Pěkný stav.

Viz foto - další podrobnější fotky přímo u hry v katalogu
Výměna možná - nabídněte.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Obměnujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...