nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dětská hra Bim Bam

Více o hře: Bim Bam: Hra se zvuky
Prodávající:

Artcore [bazar index: 142 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 200 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: Aukce již skončila

Veselá hra provede světem zvuků a naučí poznávat jaký zvuk k čemu patří. Kdo z vás má nejbystřejší sluch?

V nejlehčí verzi si děti před sebe vezmou své herní desky, na kterých jsou zobrazené nejrůznější obrázky. Doprostřed stolu se umístí žetonky, které se položí lícem dolů. Na těchto žetonkách jsou stejné obrázky, jako na herní desce, jen ve zmenšené podobě. Děti postupně žetonky obrací a musí je umístit na správné místo na své herní desce. Pokud hráč obrátí žetonek, který se na jeho desku nehodí, nechá ho na stole pro své spoluhráče. Děti mohou zkusit i trochu těžší variantu, kdy budou umisťovat žetonky i na hrací desky svých soupeřů.

Druhá hra už je těžší a budete u ní využívat CD se zvuky, které také najdete v krabici. Děti si před sebe položí herní desky, které jsou oboustranné. Na jedné straně jsou obrázky z různého prostředí, například koncertní sál nebo vesnice. Na druhé straně jsou jednotlivé předměty. Hráči si mezi sebe rozloží 6 žetonů, tentokrát obrázky nahoru. Poté se pustí CD a děti musí najít žetonek, na kterém je obrázek, který odpovídá zvuku, který právě slyšely a správně ho umístit na svou herní desku. Kdo sáhne po správném žetonku jako první, smí si ho vzít. Vítězí hráč, který umístí všech 6 žetonků jako první.

Poslední varianta hry se hraje bez herních desek, pouze s žetonky. Opět se pustí CD a hráči se snaží co nejrychleji sáhnout po správném obrázku. Tato hra je více zaměřená na postřeh a mohou si ji zahrát i dospělí.

Další fotky: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/bim-bam-hra-se-zvuky-8297/obrazky/

Hrané dětma. Stav - viz foto.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Obměnujeme dětské hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

--- Systémové info ze dne 20.02.2020 (02:01:12) ---
Vzhledem ke stáří inzerátu jsme z něj odstranili obrázky (celkem 2)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...