nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dětská didaktická hra Duha

Více o hře: Duha
Prodávající:

Artcore [bazar index: 96 2 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 140 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Didaktická hra s barvami pro děti od 3 let. Dokáže odhalit oční vadu v barvocitu ale i zabavit. Může hrát i jeden hráč. Hrané, v dobrém stavu - viz foto. Pěkné barevné žetony. Super dětská didaktická hra, která procvičí paměť, postřeh a rozšíří slovní zásobu. Uvnitř jsou pravidla na 3 hry, ale dají se dovymyslet ještě další hry. My jsme s tím hráli dohromady asi 6 různých her - pexeso, kvarteto a jiné. Barevná kostka se nám někam zatoulala, ale dá se nahradit jakoukoli jinou. Dobré pro rozvoj kreativního myšlení a slovní zásoby.
Hrané dětma - viz foto.
Výměna možná - nabídněte.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Obměnujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...

Vybíráme z aukcí

Zombicide GH: KS exklusive
Zombicide GH: KS exklusive
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>