nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Cars 2 Race Champions závodní Blesk McQueen Knizia

Více o hře: Cars 2: Race Champions
Prodávající:

Artcore [bazar index: 142 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 170 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Cars 2: Race Champions závody Blesk McQueen Knizia. Trochu štěstí v hodu kostkou a jsi vítěz! Všeříkající text distributora Ravensburger. Blesk McQueen a další závoďáci ze Radiator Springs. Děcka to hrály, já bych na to neměl. Trochu mi to z dálky díky variabilnímu hernímu plánu připomíná To je život!

Viz foto - kupujete to, co je na fotkách
Výměna možná - nabídněte.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Obměnujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírk a deskovek ohyzdná.

--- Systémové info ze dne 20.02.2020 (02:01:10) ---
Vzhledem ke stáří inzerátu jsme z něj odstranili obrázky (celkem 2)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...