nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Steam Park

Více o hře: Steam Park
Prodávající:

Artcore [bazar index: 97 2 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 450 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: Aukce již skončila

Nabízím námi asi 5x hranou českou verzi hry Steam Park od Blackfire, ve které se každý hráč snaží postavit co nejhezčí lunapark a přilákat do něj co nejvíce návštěvníků. Obsah vypadá jako nový - téma v kombinaci s kostkami nám starším úplně nesedlo. Musíte si rychle naplánovat symboly na 6 kostkách, které potřebujete a následně je superrychle naházet abyste byli co nejdřív hotoví, jinak jste v kelu i se špínou. Grafika velmi pěkná, produkce kvalitní a hra není složitá - můžou hrát i děti od cca 6 let, kterým se vyobrazené atrakce moc líbí. Krabice má 30x30 a je naplněná až po okraj herním materiálem, kterého je opravdu hafo. Výhodou je absence herního plánu - každý si to šmrdlá na vlastním písečku, takže není potřeba velký prostor. Pro milovníky kostkovek a rodiny s dětma určitě zajímavá volba.

Výměna možná - nabídněte.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Obměňujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...