nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Stezka v přírodě: do lesní školky

Více o hře: Natur auf der Spur
Prodávající:

Artcore [bazar index: 94 2 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 320 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: Aukce již skončila

Stezka v přírodě: vzdělávací stopy zvířat, stromy

Ravensburger. Německý originál Natur auf der Spur ale bez českého návodu. Moc pěkné ilustrace. Dobré pro ty, co mají zájem o přírodu nebo do lesní školky. Děti se učí poznávat v přírodě různá zvířata a jejich stopy, stromy a jejich plody atd.

Hrané dětma. Stav - viz reálné foto. Kupujete co je vyfoceno
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Výměna možná - nabídněte.

Obměnujeme dětské hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Realne foto
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/natur-auf-der-spur-8520/obrazky/

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...