Wild Island – Tátův drak Netflix

Prodávající: Jedi [bazar index: 82 1 1 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího
Stav hry: Nové stále ve fólii
Cena: 299 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Již skončeno

Nová ve folii.

Dle pohádky na Netflixu
https://www.csfd.cz/film/1194219-tatuv-drak/hraji/

Divoký ostrov - Tátův drak je rodinná desková hra na motivy filmu Tátův drak. Každý hráč představuje tým chlapce Elmera a draka Borise. Ostrov, na kterém se ocitli, se potápí, otřásá a neustále mění tvar. Stále však zbývá čas na záchranu ostrova tím, že se chytře pohybují po ostrově, navštěvují různá zvířata a hledají správný zdroj energie. Kdo tak učiní jako první, stává se vítězem hry.

Ostrov se skládá z 16 destiček, které jsou náhodně rozmístěny v mřížce 4x4. Každá destička má devět políček se stromy a cestami. Hráči se pohybují po ostrově tak, že házejí speciální kostkou a snaží se dosáhnout svých cílů. Od druhého kola se ostrov začne intenzivně třást a hráči posunují a přesouvají destičky. K dispozici je několik ikon, které mohou hráčům pomoci rychleji dosáhnout jejich cílů: Elmer a drak Boris mohou vstoupit do jeskyní a vyjít z nich v kterékoli jiné jeskyni na ostrově, ikony létání umožňují draku Borisovi odletět na kterýkoli jiný sousední dílek a ikony odvahy představují jejich statečnost při snaze zachránit ostrov. Díky nim získají destičky odvahy, aby byli ještě flexibilnější při pohybu a otřásání ostrovem. Některé z nich musí být použity okamžitě a některé lze uložit do Elmerova batohu a použít je v některém z pozdějších tahů.

Destičky cílů, které má každý hráč k dispozici, jsou ve tvaru dílků skládačky. Když hráč navštíví svůj cíl, otočí se, a když dosáhne všech čtyř cílů, sestaví se obrázek zachráněného ostrova jako malá skládačka.

Osobní předání Praha nebo
Zásilkovna ČR + 79 Kč
Zásilkovna SR + 110 Kč

Platba ČR v korunách, SR možno v EUR.

přidáno: 22.9.2023 23:36:35

přidáno: 22.9.2023 23:36:35

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...

Vybíráme z Bazaru

Rallyman: DIRT - základní hra
Rallyman: DIRT - základní hra
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas