nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Relic + nesehnatelná Halls of Terra ve folii

Více o hře: Relic: Halls of Terra (předmětem prodeje je přímo tato hra)
Prodávající:

czechImenhotep [bazar index: 33 0 0 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: Nové stále ve fólii
Cena: 2899 Kč
SafeTrade: Prodejce nabízí možnost obchodu formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: Již skončeno

Předmětem prodeje je:
1) Fantasy Flight verze základní hry Relic. Rozbaleno hráno. Stav komponentů jako nové.
2) Nová nesehnatelná expanze Halls of Terra od Fantasy Flight Games. Ve folii. Nerozbaleno

V současnosti základ prodává Wizkids, expanze v plánu nejsou. Pokud byste měli základní krabici od wizkidsu a kupovali tohle kvůli expanzi, tak upozorňuji dle BGG mají karty expanzí od FFG jiný odstín než karty základu od wizkids. Pokud vezmete tohle tak obojí (základ+Halls of terra) bude mít stejnou barevnou paletu, viz. FFG a žádný problém.

Po zralé úvazu dražím schválně dohromady, vím, že bych měl problém se zbavit základu a vím jak se pohybují ceny té expanze a vím jak obtížné je ji sehnat, natož novou.

Platba ceny hry (příp. poštovného) předem na účet. Na dobírku posílám jen zásilkovnou na Slovensko, v takovém případě rating kupujícího alespoň 5+.

Zásilkovna. Nejsem živnostník, tzn. vždy adresát platí při převzetí poštovné zásilkovně, nemůže poštovné zaplatit mně předem. Pokud jako kupující máte živnostňák a zařízeno jinak, prosím o upozornění.

Poštovné dle ceníku České pošty, v takovém případě počítejte že odesílám až o víkendu, v týdnu tam půl hodiny stát nebudu a z práce to nestíhám. Dle mých zkušeností problematická volba pro masochisty, ale každého věc.

Na Slovensko zasílám, ale očekávám, že s tím kupující má trochu zkušenosti, tzn. zásilkovnou dle ceníku, ví o "možné výhodnosti" kurzu při platbě na dobírku apod.

Mrkněte na moje ostatní aukce a berte prosím na vědomí, že prodávám víc her a pokud by to koupilo vše max. počet lidí tak mi to chvíli potrvá zabalit a odeslat, a nemohu s každým řešit úplné extrabuřty.

Příhozy neruším, pokud něco fatálně sám nezmrším v inzerátu. Na smysluplné dotazy rád odpovím. Pokud někdo bude rozjíždět odepisovací show u hry za 300 Kč tak to vyhodnotím dle mých zkušeností ve smyslu jsou lidé co kladou dotazy a jsou lidé co kupují.

Pokud vyhrajete aukci, pošlu svůj email a nacionále a kontaktní údaje, na oplátku očekávám od kupujícho to samé, + případně vyplněný štítek zásilkovny. Při platbě do zprávu pro příjemce uveťte prosím název vydražené hry.


Osobní předání: Polička
Zasílám do ČR: ANO
Zasílám na Slovensko: ANO
Zasílám i jinam: Třeba i do pekla, pokud budete vědět jak na to.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...