nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Star Realms - počítadlo životů - 3D tisk

Více o hře: Star Realms
Prodávající:

Tomoko [bazar index: 75 0 0 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: Nové stále ve fólii
Cena: 85 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: 3 dny (28.05.2020) - může se s příhozy posouvat

Nabízím k prodeji plastové počítadlo životů (bodů autority) ke karetní hře Star Realms (může posloužit i k jiným hrám), vytisknuté na 3D tiskárně ORIGINAL PRUSA I3 MK3 z materiálu PLA. Počítadlo je pro 2 hráče. Rozsah počítadla je 0-99, takže může posloužit i u jiných her. Orientační vnější rozměry počítadla jsou: 88/55/5 (výška/šířka/hloubka v mm). Uvnitř v těle počítadla se nachází pružinka, která zamezuje samovolnému přetáčení koleček, zároveň kolečka vydávají při posunu zvuk (cvaknou).

!!!Samotná karetní hra Star Realms není součástí nabídky!!!

Zároveň v dalším inzerátu nabízím k prodeji tématický deckbox (krabičku na karty) k této karetní hře vytisknutý také na 3D tiskárně. Do krabičky se vejde kompletní balení základní hry. Zároveň zbývá ještě místo na další karty nebo toto počítadlo životů (bodů autority). Cena krabičky je 99 Kč + doprava.

Dle individuální dohody mohu počítadlo i kolečka vytisknout v podstatě jakoukoliv barvou - disponuji téměř celou barevnou škálou tiskových strun. Fotografii všech barev mohu předem zaslat na e-mail. Individuálně je možno zvolit i libovolnou barevnou kombinaci (tělo počítadla i kolečka). Foto je pouze ilustrační.

Způsob dopravy: Zasílám ČP pouze v rámci ČR jako obyčejný dopis v bublinkové obálce. Cena dopravy je 30 Kč. Ostatní způsoby dle individuální dohody. Zaslání na Slovensko je možné po individuální dohodě.

Další foto mohu zaslat na vyžádání. V případě zájmu nebo dotazů mne prosím nejdříve kontaktujte na e-mail: chjoa@seznam.cz, kde doladíme detaily prodeje či případné dotazy.


Způsob dopravy:
Zasílám do ČR: ANO
Zásilkovna - na pobočku Zásilkovny v ČR - cena dopravy je 79 Kč v rámci ČR (platba na dobírku)

Zasílám na Slovensko: ANO
Zásilkovna - na pobočku Zásilkovny v SR - cena dopravy je 120 Kč (pouze na dobírku).

Další způsoby dopravy dle individuální dohody.