nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Pohádkový Labyrint Junior: Popelka, Ariel, Bella

Více o hře: Labyrinth Junior
Prodávající:

Artcore [bazar index: 141 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 400 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: 10 hodin (25.05.2020) - může se s příhozy posouvat

PRAVIDLA AUKCE : Po opakovaných špatných zkušenostech diskriminuji neseriozní zájemce s nulovým hodnocením, kteří jen přihazují, ale po ukončení aukce již nekomunikují.
Pokud jste NULA a máte zájem o něco z toho, co nabízím, napište mi předem SZ. Ti z vás, kdo už ode mě dříve něco vydražili a po ukončení aukce přestali komunikovat, ztratili zájem či se nějak jalově vymlouvali, zrovna jste si vytvořili alternativní účet ke svému, abyste někomu jinému zkazili náladu/aukci nebo jste na blacklistu - NEPŘIHAZUJTE!!!

Je to jinačí verze Ravensburger než je uvedená tady v katalogu - viz moje foto.
Originální rychlá dětská varianty hry hra pro menší hráče postavičkami z Disney pohádek pro 2-4 hráče od 4 let. Procvičí postřeh a plánování. Zahrajte si s kamarády a projděte všemi nástrahami bludiště jako první. Vše je vyfocené, takže se mrkněte na foto. Zajímavá hra rozvíjející myšlení. Úkolem každého hráče je najít v labyrintu nejlepší cestu k jednotlivým obrázkům, které má na svých tajných kartách. K dosažení jednotlivých obrázků se proto musí stále pomocí volné karty s chodbou posunovat zdí a měnit chodby.

Kompletní v dobrém stavu. Krabice má něco za sebou. Viz foto.
Redukce sbírky deskových her z důvodu nedostatku místa, prodej kusů, které jsme déle nezahráli.

Stav - viz foto. Kupujete to, co je vyfoceno

Výměna možná - nabídněte.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Obměňujeme další hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.

Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.


Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)