nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Nová Freche Sprech-Hexe Ravensburger

Více o hře: Freche Sprech-Hexe, Die
Prodávající:

Artcore [bazar index: 132 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 340 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: 4 dny (03.04.2020) - může se s příhozy posouvat

PRAVIDLA AUKCE : Po opakovaných špatných zkušenostech diskriminuji neseriozní zájemce s nulovým hodnocením, kteří jen přihazují, ale po ukončení aukce již nekomunikují.
Pokud jste NULA a máte zájem o něco z toho, co nabízím, napište mi předem SZ. Ti z vás, kdo už ode mě dříve něco vydražili a po ukončení aukce přestali komunikovat, ztratili zájem či se nějak jalově vymlouvali, zrovna jste si vytvořili alternativní účet ke svému, abyste někomu jinému zkazili náladu/aukci nebo jste na blacklistu - NEPŘIHAZUJTE!!!

Titul není v katalogu. Přidávám k vizuálně nepodobnější, aby měla náhledovou fotku. Pokud s tím máte problém, tak se omlouvám.
Každopádně už jsem to dřive řesil tady
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/katalog-vkladani-novych-her-18327/
Sám jsem už dost her přidal, i když za to nejsou žádné body. Ale také hafo jich schvalených nebylo, takže nemám žádný extra důvod ani chuť přidávat nějaké další, ale stejně to čas od času dělám, i když z me to stoji čas a na konci se to třeba z nějakého důvodu neschválí...

UPDATE: HRU JSEM VLOZIL DO KATALOGU A BYLA SCHVALENA!!! Alejuja!

Nová nerozbalená z fólie.
Vzdělávací hra pro děti ve věku čtyř až osmi let na rozšíření a procvičení slovní zásoby.
https://www.amazon.de/Ravensburger-25003-Die-freche-Sprech-Hexe/dp/B000MVZXKE

Viz fotky z rozdělané hry. Moje je nerozbalená - ve fólii. Hra je v němčině, ale jazykově nezávislá.
Stav - viz foto. Kupujete to, co je vyfoceno

Výměna možná - nabídněte.
Oblíbené hrané dětimi. Stav - viz foto. Kupujete to, co je vyfoceno
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Obměňujeme další hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.

Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.