nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Sbírejte zvířátka, blíží se potopa - Noemova Archa

Více o hře: Noemova archa (vztah předmětu prodeje k této hře není uveden)
Prodávající:

Artcore [bazar index: 143 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 240 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Noemova archa (Starší, modrá čtvercová verze Efko) Kostková sběratelská hra pro mrňousy. Hrané často s velkým úspěchem. Hezké obrázky. Pěkný stav. Jeden žeton s pandou chyběl, tak jsem si ho vzal do práce abych ho okopíroval a nahradil. Bohužel jsem ho cestou ztratil, tak jsem pro sichr okopiroval celou loď i se všema zvířákama, takže když něco potratíte máte náhradní. Krom těch dvou pandů je to komplet.
Věk: 4+
Počet hráčů: 2-4
Doba hraní: 35 min.

Oblíbené hrané dětimi - viz foto. Kupujete to, co je vyfocené.
Výměna možná - nabídněte.
Další fotky zde
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/noemova-archa-8653/obrazky/

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměnujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

--- Systémové info ze dne 02.07.2020 (02:01:05) ---
Vzhledem ke stáří inzerátu jsme z něj odstranili obrázky (celkem 1)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...