nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dětská hra: Skřítci

Více o hře: Skřítci
Prodávající:

Artcore [bazar index: 142 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 150 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Efko dětská desková hra Skřítci je určená dětem od pěti let. Pomoz skřítkovi BUMbálkovi, ŤAPálkovi, HAMálkovi, TŘÍSKálkovi nebo SPINKálkovi najít zatoulané věci. Musíte však prošmejdit celý dům. Vaším úkolem je nejen je najít, ale přenést jako první do cíle.

Nehází se kostkou, ale točí se číslo na kouzelném kolotoči. Hrané asi 4x - pro větší hráče už moc jednoduché, takže v podstatě jako nové - viz foto
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/skritci-8126/obrazky/

Výměna možná - nabídněte.
Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

Obměňujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil
Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...