nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombies!!! X: Feeding the Addiction

Rozšíření pro hru: Zombies!!! Second Edition
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Twilight Creations, Inc.
Autoři: Kerry Breitenstein
Todd Breitenstein
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Nakrmte závislost!
Každej má výdaje! Možná by všechno bylo jiný, kdybys netrávili tolik času telefonováním (nebo v baru, nákupáku nebo posilce...). Možná bys měl i víc času - ty víš na co - na boj o svůj život!

Jedenácté rozšíření hry ZOMBIES!!! Typově podobné jako Z!!!6: tentokrát nepřibyde žádná nová lokalita. Kartičky mapy se přidávají mezi původní a tato sada tedy NENÍ hratelná samostatně!

Podmínky vítězství zůstávají pochopitelně nezměněny - buď zmizet díky vrtulníku, nebo poslat 25 zombií zpátky pod zem (případně další, pokud kombinujete s ostatními rozšířeními).

Na kartičkách mapy naleznete nejčastěji volnočasové podniky (Hospoda, Kabaret, Fitko, Sázková kancelář apod.), které však nikterak neovlivňují průběh hry (s výjimkou jedné karty události, která posílá sázet na hazard), takže nejvýraznější změnou bezesporu jsou karty závislostí. Ty pro ZOMBIES!!! představují nový stupeň "klacku pod nohy". Teď už se hráči nestarají jen o to, aby jejich mozek nezbaštila nějaké zombie, ale musí myslet i na ukojení své závislosti! Karty závislostí u každého hráče představují malý "problém", který přidává jedno konkrétní pravidlo, které platí jen pro toho kterého hráče. Dále se dočkáme nových "automatických" událostí - mechanismu, který byl představen v předchozím díle.

Obsah balení

  • 15 mapových kartiček
  • 30 karet událostí
  • 6 karet závislostí
  • pravidla hry

Autor: Pelly