Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 298x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Základní krabice - nákup a rozdělení mezi více zájemců

Zdravím,

rád bych toto vlákno ponechal dalším zájemcům o odkoupení pouze určitých komponent ze základní krabice Zombicide: Černý Mor.
K dnešnímu dni, 1.3., nabízím už jen zbytek z krabice, která je převážně rozebraná - viz níže. Pokud máte o něco z krabice zájem, pište dolů.
Rád koupím další krabici a rozdělím ji, ale přednostně bych to udělal v okamžiku, kdy z toho bude vyhlídka na rozebrání alespoň 75% krabice. Chápu, že všechny komponenty nejsou třeba, ale tekutiny jsou prevít, mazlíčci občas rychlejší než světlo, figurky byste třeba rádi zkusili namalovat znovu a tak dále, co už hry přináší.

Prodejcům: pokud se někdo chcete zbavit základní krabice jinou cestou než bazarem, piště mi rovnou a na ceně se můžeme domluvit. Podmínkou pro nákup však stále bude zájem hráčů v tomto vláknu.

Hodně zábavy při hraní a Hrrr na ně!
Petr
28.2.2018 12:55:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Zajem
Ahoj, mam zajem o vse krom figurek.

28.2.2018 13:49:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Zajem asi

Měl bych zajem o figurky.

28.2.2018 19:31:03

Figurky
bych bral. Preferuji tlusťochy bez čepice a klidně i jiné zombíky, záleží na ceně

28.2.2018 19:45:15

K večeru 28.2.
Zatím by mi mohli zůstat všichni standardní zombíci (63 ks). O vše zbylé se mi ozval Siki.PS.

Rád bych se domluvil na 20 kč za figurku.

Krabici jsem objednal a mohla by brzy dojít. Posílal bych to přes Českou poštu. Poštovné by se měnilo dle množství figurek (podle toho zda to půjde pěnovou obálkou/balíkem aj.)

PS.: 15. a 16.2 jsem v Praze, ale na kurzu. Pokud by měl někdo raději osobní předání, byl by to večer 15.2. (18:00 - 20:00) anebo 16.2. (kolem 17:00). Vše je podmíněno programem (kino, divadlo apod.), ale přespávám. V pátek odjíždím a rád bych jel ihned. S každým zájemcem se ale rád domluvím, jak a kde bychom se sešli.

28.2.2018 22:45:34 | Upraveno autorem (porovnej)

1.3. ráno

No 20,- za figurku se mi zdá ucházející.

V tom případě bych rad zatím zamluvil 5 tlouštíků, 5 běžců a 15 chodců.

Zaleží na tom kolik lidí bude mít zájem, pokud málo tak bych počet zombie navýšil.

1.3.2018 05:13:36

Hrdinové
Ahoj, vzal bych figurky hrdinů. To by mohlo vejít do bublinkové obálky, ne? :D

edit: mimochodem super nápad.

1.3.2018 07:36:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Stav
To: Sleepy

musím se omluvit a odkázat na záznam ze včera. Zůstali pouze standardní zombíci, vše ostatní odkoupil Siki.PS.

Nicméně bych se rád v rámci vlákna zeptal, jestli je zde ještě někdo, kdy by stál o jiné komponenty než figurky? Koupit další bednu a zase ji rozebrat mi nedělá nejmenší problém. Jen by to bylo otázkou času, než zase přijde. Pak bych měl dotazované hrdiny určitě možnost dát stanou jako zamluvené.

To: Laionel

Co se týče zombiků, tak jsou každý po 7 kusech (až na mou vlastní bednu, kde mi poslali jednoho běžce 8x a druhého 6x, ale počet seděl).
Pokus se mohu spolehnou na dosavadní zkušenost, tak mi přijde bedna zítra. Zamluvené bych dal bokem. Mohou být namíchaní? Půjde hlavně o druh ne vzhled? Mathyas měl prosbu na tlouštíky bez čepice. Rád bych věděl, jestli vám mohu vyhovět oběma zároveň.

K dispozici by pak bylo ještě (v závorce rezervace, se kterou zatím počítám):
2 tlouštíci (po odečtu 5 pro Laionela a 7 bez čepic pro Mathyase)
9 běžců (stranou 5 pro Laionela)
20 chodců (stranou 15 pro Laionela)

Piště prosím, pokud by se to mělo měnit. Deadline sem dávat nechci, ale kdo napíšete, že už na 100% víte, kolik jich vezmete, s tím se domluvím, zabalím je a co nejdříve odešlu.

1.3.2018 08:55:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Netřeba omluv
Není třeba se omlouvat, nějak jsem to přehlédl :)

1.3.2018 09:17:42

špekolýni
Moje prosba na sedm tlouštíků bez čepic je aktuální, rád je vezmu. Ideálně ta předávka v Praze

Děkuji

1.3.2018 12:05:56

Figurky
Jde mi jen o typ, na vzhledu nezaleží, stejně si ho upravím podle sebe :D

Idealně bych bral to předání v Praze. Pak dej jen vědět kdy a kam přijet.

1.3.2018 17:10:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdravim
Nic

1.3.2018 20:53:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Postavy
Jelikož se nikdo další neozval....

Prosím o:
5 tlouštíků,
5 běžců,
35 chodců

Tohle by byl už finální počet, pokud seš pro to předání v Praze bude to super.
Dík

4.3.2018 18:46:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Zbytky
Rozebírají se poslední kousky a těmi jsou v tomto okamžiku:

2 tlouštíci
9 běžců

Zaslání poštou nebo předání v Prave - viz zápis z večera 28.2.

5.3.2018 13:15:30

Krabice

Hodila by se mi prazdná krabice! :-D

8.3.2018 10:22:27

GeneralX

Ahoj, Jsem vzal všechno krom figurek :-).
Kolik dáš za krabicu? :-)

Petr

8.3.2018 11:16:52

Krabice

Max kilo

8.3.2018 20:12:39

Aktuálně
K rozebrání jsou stále:
2 tlouštíci
9 běžců

Současná přání pro nákup další bedny:
Figurky hrdinů - Sleepy (6x figurka)
Komponenty k hrdinům a trash (desky, rozlišovače, bedna, desky plánu, pravidla, tokeny)- Phull1

V tom případě mi zůstanou všechny figurky zombie a všechny karty (hledání, oživení, základní výbava, ). Cenově tedy větší část bedny. Pokud se někdo ozve o většinu figur a bude vyhlídka na rozprodání alespoň 75% krabice, rád to koupím a rozešlu/dovezu. Uvědomuji si, že diskuse se asi nesledují tolik jako akce, ale dám přednost jistější domluvě předem než pokusu o prodej skrze inzerci.
Zatím vás poprosím o trpělivost a oslovení spřátelených hráčů.

8.3.2018 20:17:16

Bedna č.2
K rozebrání je stále:
Karty průzkumu
Karty základního vybavení
12x zombie (6 běžců, 6 tlusťochů)

Současné rozdělení bedny č.2:
Figurky hrdinů - Sleepy (6x figurka)
Komponenty k hrdinům a trash (desky, rozlišovače, bedna, desky plánu, pravidla, tokeny)- Phull1
Spawn karty a 25 chodců- fidisko
Nekromant, Zrůda, 5 Chodců, 4 běžci, 4 tlusťoši - Hrutwang
5 chodců, 4 běžci, 4 tlusťoši; Karty přeživších - Norwick

9.3.2018 19:26:49 | Upraveno autorem (porovnej)

GH
Vim, ze to tematicky nepatri sem, ale kdyz uz se rozebiraji ty krabice..Nemel by nekdo zajem o rozebrani krabice Green Hordy? Nekdo ji tu drazi za devatenactset. Ja bych mel zajem hlavne o katapult

9.3.2018 21:45:21

Figurky
Zdravím, pokud je ještě volno měl bych zájem o figurky zombíků od každého modelu dva kusy (modelem je myšleno přímo vzhled ne typ). Takže teoreticky 5 chodců (pokud jsou různí a víc jich není), 4 tlusťoši (2*2) a 4 běžci (2*2). Pokud samozřejmě je možno takto poskládat. Dále bych bral karty postav, mám anglickou verzi tak pro doplnění českých. Prosím do PM o nacenění. Pokud by se v budoucnu rozebírala další bedna, určitě bych něco ještě vzal (figurky hrdinů, necro, zrůda, možná herní plán). Díky

11.3.2018 22:28:47

Massive Darkness
budu mít navíc Massive Darkness, byl by zájem o komponenty jako u Černého moru? Pokud ano, piště do vlákna pro tento účel u Massive Darkness.

2.5.2018 11:09:30

Vybíráme z Bazaru

Small World
Small World
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas