Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 298x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

SEASON 2

Prý se chystá druhá sezóna Black Plague na kickstarter. Vlastnící jedničky, půjdete do toho? Co nového to může přinést? Neznám původní Zombicide a nevím, jak moc se jednotlivé sezóny lišily
20.1.2017 23:21:16

KS 2.vsezóna?
Fakt? Chtěl jsem si koupit zaklad, plis rozšíření.. Ale i tak mě mrzi nemít bonusy z KS. Takže by stálo za to počkat až bude druhá sezóna na KS.

21.1.2017 10:42:12

season 2
Má být ve vývoji.
Ale pokud by i letos spustili kampaň na kickstarteru,stejně dřív než před vánoci 2018 by hra nebyla.

21.1.2017 11:54:30

Zombicide: Green Horde
Tak včera při skončení kampaně Rising Sun byl oznámen další KS projekt, který bude cca za měsíc a tím dalším projektem bude Zombicide: Green Horde.

4.4.2017 08:34:15

Návaznost
Jsem zvědavý do jaké míry bude Green Hordes využívat původní Black Plague. Informací zatím moc není, takže si budeme muset počkat do května...

5.4.2017 07:23:45

Zombicide: Green Horde
Uvidíme s čím přijdou, ale nejspíše do ní stejně půjdu....

5.4.2017 12:11:05

Heczkoun
Je to nemoc, jsem na tom stejně.

5.4.2017 12:44:55

:)
Jsem zvědavý na crossover do massive darkness, pokud bude. Zombie orci mně tematicky zrovna neberou. Crossover massive darkness zc:bp stál v ks kampani 8 dolarů a za ty peníze zvýšil variabilitu solidně.

6.4.2017 08:19:20 | Upraveno autorem (porovnej)

czechImenhotep
však si taky chci nafackovat, že jsem ho nevzal. :D

6.4.2017 08:59:14

:)
Celkově mi přijde u ks zajímavé dělení obsahu mezi základ a volitelná rozšíření. V základu je zpravidla tuna figurek hrdinů, až možná zbytečně moc, na úkor základních druhů nepřátel nebo monster. Volitelná rozšíření cenově vůči základu jsou nezajímavá a zpravidla neobsahují nic "to musím mít, protože to přidává boží mechaniku" nebo ve stylu"ty figurky kostlivců a duchů jsou prostě úžasné." Pak tam vrazí něco co je finančně vůči ostatním rozšíření jak z jiného světa....balík za 8 doláčů, který dodá do jedné hry takový počet hrdinů a do druhé hry takový počet mobů, že je z toho pomalu v tomto ohledu ze základní verze ks verze hry. Prostě u ZC:BP pokud bych měl retail tuším se 6 hrdiny tak nejednou jich mám o několikanásobně víc a u massive darkness o x skupin základních nepřátel navíc. Aneb nemáte ks verzi zc:bp, ale jenom retail, kupte si za pár šupů crossover...a k tomu samozřejmě celý ks massive darkness...fór je v tom, že se bez toho ks massive darkness objedete a vystačíte si s tím balíkem za 8 doláčů.

Závěr je takový máte-li zombicide black plague nebo massive darkness ať už v retail nebo ks a nechcete kupovat ks zombicide green tide, tak sledujte kampaň green tide v průběhu se může odemkonut zajímavý crossover bez nutnosti vlastnit druhou hru.

6.4.2017 09:19:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Green horde
Rozmýšľam že by som sa do tejto hry pustil len mám dotaz: treba mať nejakú základnú hru (v tých názvoch sa strácam, netuším čo je core :)), alebo keď kúpim Green Horde, bude tam už všetko potrebné na hru? Je nás 5 na hru, zatiaľ fičíme na Descente 2nd a Blood Rage, oplatí sa to brať? :)

6.4.2017 09:47:01

seladean
Ano vyjde základ (core) a k tomu nějaké expanze. Navíc se ty hry mezi sebou dají kombinovat Black plague + Green Horde. A už v pravidlech BP je poznámka, že pokud chceš, můžeš míchat i s moderním zombicidem :)

6.4.2017 10:56:04

Yedle
Super ďakujem :) tak idem do toho (ak ma manželka nezabije :D)

6.4.2017 12:18:18

kickstarter
30.5.

2.5.2017 17:20:15

Vybíráme z Bazaru

Mage Knight ultimátní edice
Mage Knight ultimátní edice
Akt. cena: 2222 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas