Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 298x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad: FREE QUESTS FOR ZOMBICIDE BLACK PLAGUE

Ahoj, nenašel by se někdo, kdo by přeložil do četiny v grafice questy B1-B6 z oficiálních stránek Zombicide.com?
17.7.2017 12:14:13 | Upraveno autorem (porovnej)

PŘEKLAD
Mrknu na to ... jen mám dlouhé dodací lhůty ... ale děti to baví takže na to asi dojde :)

18.7.2017 14:46:35

Překlad questů
To by bylo supr, vzhledem k tomu že hra vyšla v češtině, asi by přeložení questů i kampaní z webu uvítalo více lidí, ja bych to klidně i finančně podpořil nějakýma drobákama (100kč :) )

Pokud by se našlo více lidí a šla by to podpora nějak zorganizovat, třeba by to někoho motivovalo to udělat stejně perfektně do grafiky jak je tu ke stažení ta kampaň z kickstarteru.

1.8.2017 14:48:19

Překlad
Neboj, v grafice to bude, to je skoro to nejmenší, už mám připravené čisté grafické podklady pro sazbu .... už to jen přeložit.
Kdyby měl chuť někdo pomoct s překladem pošlete SZ.

1.8.2017 19:19:03

Kontrola a korektury
Není tady někdo kdo by provedl kontrolu a korekturu překladu? V textu mám hotové první 3 úkoly.

2.8.2017 09:13:10

Hotovo
Je to hotovo a čeká na schválení :). Díky za pomoc Dinasovi.

8.8.2017 21:10:05

odkaz
Protože to vypadá, že teď aktuálně nikdo soubory neschvaluje, najdete překlad i zde:
http://www.deskozrout.cz/hra/5305-zombicide-cerny-mor/tab=files

16.8.2017 09:01:58

tomasV
Skvělé

Neexistuje nějaký jiný server stejně tematicky zaměřený, kde se dají sdílet fotky, překlady, videa bez nesmyslné cenzury, která je jenom proto, že si někdo na něco hraje?

16.8.2017 09:04:37

soubory
Taky čekám a čekám a čekám..... ještě že teď barvím figurky a tyhle libové scénáře si chci užít až s nabarvenými, takže mám čas minimálně 2 měsíce ,
do té doby by to už někdo potvrdit mohl :D


ps: TomasV - nechceš se hecnout a výhledově přeložit ještě tu poslední nepřeloženou kampaň "Fire God" z 2016 ?

A samozřejmě velké díky za ochotu přeložit tyhle mise

17.8.2017 09:02:57 | Upraveno autorem (porovnej)

to Dinas - překlad
Hele ještě nevím, jak nemám rozšíření tak to není úplně priorita.
Navíc ještě dodělávám karty na AvP, kde se to už táhne dlouho a fakt to musím dodělat :D.

17.8.2017 10:36:25

to tomasV - Greates translator over Whole world and around spaces
Ok, jasny, tak co , zkusil jsem to :)

Jinak ja bych to klidne prelozil do doc dokumentu, ale nasazet to do pdf v designu zombicide je mimo me moznosti, jestli by toto nepomohlo. Ale i tak, to nepospicha, me to staci klidne na podzim, kdyby se toho nekdo chytl...

17.8.2017 14:08:56

Vybíráme z Bazaru

Německá verze Zombicide: Prison outbreak
Německá verze Zombicide: Prison outbreak
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas