Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 298x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

npc a guest pack s nekrem

kdyby se nekdo zbavoval npc nebo guest packu s neakym nekromancerem at da vedet :) odkoupim :)
1.11.2017 00:07:38

:)

stale nikdo xD?

8.2.2018 21:56:11

:(
"npc nebo guest packu" ? nerozumím

Mohu-li doporučit, tak Zombicide: Black Plague Special Guest Box – Naïade, který obsahuje nekromancera (který lze zároveň využít i jako přeživší), seženeš neotevřený na E-bay cca za 500 Kč i s dovozem. Což je podle mě luxusní cena (s ohledem na trh). Navíc je v tomto guest boxu i postava jménem Milo, která má od začátku +1 dmg na magii, to (afaik) nikdo jiný v BP nemá. :D I ta Meriel je dost OP, +1 kostka combat....

Pokud chceš mít necromancerů pouze víc, nic ti nebrání použít jakoukoliv jinou figurku (nebo cokoliv jiného) z jakékoliv jiné hry. Jen bacha na "kabal", který je popsán v pravidlech. Samozřejmě kabal můžeš ignorovat, chceš-li. Já osobně mám v BP zombie decku 4x normální necro kartu a 2x tuhle spešl necro Ostokar kartu, ale na boardu mám vždy jen jednoho nekromanta, jak jeden vyleze (normalni, nebo Ostokar) tak zbyle necro karty dávají pouze aktivaci navíc (dokud je nejaky nekrouš na boardu).

Zbylé Guest boxy s necromantem, či nekromanti z Kickstarteru se dají sehnat už jen za doslova nekřesťanský peníz.....

10.2.2018 19:38:39

Al

to Vejcovod
Asi neumím na ebay hledat, ale za tuhle cenu vč. dopravy tam teda nic nevidím...

12.2.2018 11:13:03

:)

ja koupil special guest kopinski za 1100 ostokar se me libil ale kazdej by chtel hrat toho hera co muze vpoho zabit zrudu a bosse :) a to se me moc nelibi :) u kopinskiho ma tu schopnlost az na oranzove :)

12.2.2018 12:49:11

wut?
Zeroii: Není nic jednoduššího než tu postavu nehrát. A jsi podle mě trošku mimo, Kopinski necromancera neobsahuje takže vůbec netuším o čem to mluvíš. Navíc Kopinski nejde sehnat za rozumnou cenu, toho nemám ani já. A to je co říct :D :D

Edit:Jo ty jsi ho koupil za 1100? No proč ne, to mi přijde moc za 4 figurky.... Když za 1700 máš celé Zombicide BP :D Btw neplatil jsi CLO?

AI: E-bay je hodně ošemetný a je to spíš aukce než obchod, chce to pevné nervy a trochu štěstíčka. Zasílám soukromou zprávu s linkem na aukci co jsem v rychlosti vyškrábl.

12.2.2018 14:43:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vejcovod
Jeden quest box má Karl Kopinski ,druhý Stefan Kopinski.
A právě u Stefana je necromancer - The Blackheart.

12.2.2018 15:01:20

Aaarrghh
Diky Bastacko. Špatně koukám. Každopádně ani tenhle Stefan Kopinski Guest Box na ebay, nebo někde jinde, nejde sehnat za (pro mě osobně) rozumnou cenu a taky ho nevlastním.... :(

Nemám Huntsman pack, Knight pack, chybí mi 4 guest boxy a vykašlal jsem se na oba NPC boxy. Často mě svrbí ruka, a mám chuť ještě sbírku doplnit, začnu "googlit" a koukám kde co a za kolik.... paxe ale zhluboka nadechnu a vzpomenu si, že mi má dorazit ještě druhý balíček za backnutí Green Horde :D a to mě vždy uklidní :D :D

12.2.2018 15:30:30

Nekro

No ja mam prave zaklad bosse a chtel sem druheho nekra aby hra vyla tezsi zatim moc lehka asi mame proste stesti nejradeji nych lucistniky :( ale ty sou nesehnatelne xD tak snad 2 nekro pomuze xD

12.2.2018 16:08:48

Vejco

Ale ty ceny sou silene to mas pravdu xD

12.2.2018 16:10:15

...ľahká pomoc...
...zožeň si 2. normal nekra. Na eBay cca 5dolárov a problém vyriešený (v našej zbierke sa takto ocitli zrazu 4... masaker) :D

13.2.2018 15:03:26

Necro za 5 dolaru
Seladean:> Mohl by jsi mi poslat odkaz na toho necra za 5 dolarů ? Já jsem bohužel nic nenašel.

13.2.2018 16:01:19

Medic
Ok nie 5 dolárov ale 5 libier :)

https://www.ebay.com/itm/Zombicide-Black-Plague-basic-Necromancer-unused-from-core-box/132495188171?hash=item1ed95420cb:g:km4AAOSwaeRZKgLU

13.2.2018 16:05:05

300 korun
za jednu figurku je celkem palka

13.2.2018 16:39:35

Figurka...
Pánové, vždyť stačí použít jakoukoliv figurku z jakékoliv jiné hry.... Já osobně místo origo nekromantů používám figurky z Talismanu (protože mi je kamarád barvil).

13.2.2018 21:54:19

vejco

vejco mas svatou pravdu ted budu nahrazovat lucistniky asi lucistnikama z runewars nebo mate jinou lepsi a levnejsi nahradu :D ale aby to vypadalo hezky xD jinak lucistnici k zombicide se prodavaj na ebay za 4k xD

13.2.2018 22:22:45

karty
Kdyby někdo chtěl karty v jiném jazyku než anglicky, mám nějaké navíc (anglické používám já, ale v krabicích byly i ostatní). Např. k vránám, zmiňovanému Černému Srdci atd. Můžu to vypsat všechno, pokud by byl zájem.

13.2.2018 22:32:06

Soukromá zpráva

Psal jsem ti soukromou zprávu adrie :) jukni dík :P

13.2.2018 22:55:01

jj
Vecovod má recht - ak chceš zábavu a nepotrpíš si na originál komponentoch, nič ti nebráni použiť iné figúrky :) my takto používame potvory z descentu ako abominačky s upravenými kartami vo fotošope :)

13.2.2018 23:55:31

vydržte
Ohledně těch kartiček, co jsem psal níže, tak se mi nějak plní schránka dotazy. Vydržte, v neděli budu doma, tak sem pak pošlu seznam, případně odpovím přímo SZ.

16.2.2018 10:58:25

cizojazyčné karty
Zde je slíbený seznam karet. Nevím, co za to chtít. Ideálně nabídněte něco protihodnotou.

Vše francouzsky, španělsky, německy, italsky a portugalsky, tedy pět sad karet od každého níže uvedeného druhu (počet karet v sadě uveden v závorce, případně uveden celkový počet karet k dispozici).

Postavy:
Azure (1 v sadě)
Ysabel (1 v sadě)
Gaak (1 v sadě)
The Blackheart (když nehraje jako postava, funguje jako nekroš, 1 v sadě)

Zrůdy:
Abominotaur (celkem 4 karty)
Abominatroll (celkem 4 karty)
Ablobination (celkem 4 karty)

Nekromanceři:
The Blackheart (karty nekromancera; 6 v sadě)
To-Me Ku-Pa (6 v sadě)

Ostatní:
Vrány (14 v sadě)
Lučištníci (6 v sadě)

17.2.2018 17:08:27 | Upraveno autorem (porovnej)

NPC
nema nekdo nahodou cizojazycne spawn karty k NPC 1 a 2? na vymenu muzu nabidnout karty lucistniku

26.7.2018 13:13:08

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive; Gears & Guns+extras
Zombicide: Undead or Alive; Gears & Guns+extras
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 7 hodin

Offcanvas