Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 298x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nové itemy/zbraně - různé hodnoty


prošel jsem všehchny karty zbraní/itemů a přijde mi, že většina zbraní se opakuje a zbraně nejsou nadále nějak zvláštní, proto jsem si vytvořil šablonu a mohu si "udělat" nové zbraně, které budou mít různé statistiky. Myslím si, že hra bude daleko zajímavější, hráči, my chceme mít možnost ještě naleznout lepší, zajímavější zbraň i když by se mělo házet jen třeba kostkou 6, proč ne ?

Pokud nepočítám základní zbraně, proč je v balení pouze jedno kladivo ? a 4x stejná dýka ? i dýka může mít rozdílné hodnoty přeci, to samé sekera, je tam 2x a pokaždé má stejne statistiky, co myslíte ?

28.12.2017 10:03:08

vlastni itemy
Ja hraju s uzivatelem martink a ten ma sestavene vlastni balicky slozene z itemu co jsou na netu. Neco je ze zakladu vyhazene, neco je v balicku vickrat, neco ma upravene staty a neco je uplne nove. Takoveto balicky testujeme a zkousime. Super je treba halapartna, s kterou utocis na sousedici policko. Svitky pak hrajeme one use only, coz je nezbytne, abysi clovek trochu zahral

Klidne se ozvi

Kazdopadne ZBP je hra,kde je obrovsky prostor pro upravy a kde se da s balicky karet hodne vyradit

28.12.2017 12:18:52

super
No skvělé, připravuji podklady pro Photoshop a momentálně mohu snadno upravovat kartu s mečem, zvolím si jakoukoliv hodnotu a mohu upravovat, damage, pocet kostek, zda ma byt dualni atd. takze si chci taky udelat balicky....poslal jsem ti sz

28.12.2017 16:53:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Nové karty

Jak řešíte nové karty itemů z rozšíření? Pouze je přidáte k základu nebo je nahradíte? Přijde mi zbytečné mít několikrát dýku z Černého moru + těžkou dýku z Friends and Foes, která je více nabušená + zakřivenou dýku ze Zelený hordy. Jen pro příklad.

28.8.2018 08:56:45

@Alvad
normálne som pridal karty - nájdem 3-4 rôzne dýky - a? Smola proste, musím prehľadávať ďalej :)

28.8.2018 09:08:15

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrov
Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrov
Akt. cena: 710 Kč
Končí za: 10 hodin

Offcanvas