Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Equipment - Normal, Magic, Vault, Legendary, Set

Zdravím ,ve hře jsou již normální karty ,karty které u zbraní nemají žádné další dovednosti. Za "magické" bych označil které mají jednu nebo nějakou zvláštní schopnost, dovednost, to jsou zbraně z Wulfsburgu třeba. Další jsou modré karty ze sklepení, které je vždy fajn najít, Mám/e hotové i 4 sety ( každý set obsahuje 3 itemy a když najdete celý set, dájí vám dohromady +3 různé skilly ) a tak či onak mi chybí ve hře "hnědé" karty, Legendární, měly by mít 2 skilly, být o něco slabší než setové, ale i tak je těžké najít, asi ideální za zabití ZRŮDY, ta vám dá "Abomination Key" a vy si ve standartním decku musíte najít "Abomination Treasure, truhlu, kterou si otevřete klíčem ze zabité ZRŮDY a voala , "LEGENDARKA".... co vy na to ? :)
19.1.2018 10:51:45

MY
Za mě, připadne mi to zbytečné, už takhle jsou ve hře dost silné věci a zbraň co dává 2 skilly, no nevím. Záleží, jak máte postavené hraní, jakou máte obtížnost, jaké domácí úpravy apod.

19.1.2018 11:40:55

:)
Nám to zbytečné nepřijde, máme všechny karty co jsem do hry dělal, hra je vybalancovaná a máme v ní zhruba 150 karet, nové obrázky zbraní, ale i stávající a mají jiné "staty" hodnoty kostek, damage apod. Neustále baví člověka hledat nové a nové věci, do toho máme 4 SETY ( ze 3 itemů ) a celý set dává 3 skilly , ani jednou jsme ho ještě nesložili, není to jednoduché najít v tomhle balíku 150 karet či více :) Talže tyhle "legendárky" musí mít 2 skilly ,když setové mají 3. A ve hře již jsou věci, itemy co mají 1 skill, takže to krásně vychází.

LEGENDARKY:
můj princip, ve hře budou "Abomination Treasure" v normálním decku, když ji hráč najde, musím mít pro tuto speciální truhlici speciální klíč ( Abomination Key ) tento klíč získá ,když zabije ZRŮDU, nevim zda i Necromancera...doladím, takže mezi 150 kartičkama najít truhlici a pak zabít ZRUDU bude fajn :) odměna bude "legendárka"

ale chápu, každý má rád něco, jen jsem se chtěl podělit o "nápad" :) hlavní je, že se hra líbí a každý si jí užívá dle svých uvážení...

19.1.2018 11:47:01

My
Pokud vám to takhle vyhovuje a máte slabost pro takovéhle objevování a okořenění, není co řešit :-)

ZBP je úžasný v tom, že si v něm každý najde to co chce, díky spoustě custom úprav, které lze snadno získat

Nápady určitě zpracovávej dál, dokud jsi na vlně, věřím, že to lidi ocení, já psal můj subjektivní názor, přeci jenom se spíš držím při zemi :-)

Hodně zdaru a zábavy při hraní!

19.1.2018 12:13:55

:)
Já mohu za sebe říct ,že miluju hledání "lepších" a lepších předmětu, zbraní, itemů. Kdyby jich ve hře moc nebylo ( Což je v podstatě základni deck ) tak víš, že stačí najít třeba 3-4 zbraně a máš ty nejlepší ve hře :) Takto víš ,že ve hře jsou ještě lepší ,ale vůbec není snadné je najít, natož poskladát celý set ! :)

Ano přesně tak, hra je skvělá v tom, že si každý může upravit pravidla, či přidat karty apod

19.1.2018 13:32:14

Vybíráme z Bazaru

CloudAge
CloudAge
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas