Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Abominace - problém

Narazil jsem na potíž s Abominací, kdy mi přišla hned na začátku a já jsem ji neměl čím zabít. Je to opravdu potíž, protože člověk si ani pořádně neužije hru, jen prchá a prohledává jako ďas, aby našel dračí žluč a pochodeň

Nepřemýšlel někdo nad tím, že by ho balíčku karet vložil víc žlučí nebo třeba zbraň se silou tři? Případně kamaráda napadlo dávat žluč do objektivů. Seberu objektiv, dostanu expy a žluč k tomu

Máte někdo podobnou zkušenost nebo to nevnímáte jako problém?

27.6.2017 15:16:28

2 možnosti
V základu hry jen dvě možnosti:
Dračí oheň a Samson se zbraní s poškozením 2+jeho skill +1 poškození

Rozšíření: Npc1 - karta Kuš s poškozením 3.
Wulsburg - zbraně s dračím ohněm.

27.6.2017 17:54:42

Bastacka
Jo jo je to tak. Ale mně to právě přijde málo. Zezačátku je o náhodě jestli najdeš žluč a pochodeň a když ti přijde Abo, tak na nic nemáš. Ani kouzlo

27.6.2017 18:00:16

průzkum
Jo na začátku hry je to o hledání vybavení.
Hledat,hledat,hledat.
Pokud máš u hrdiny pochodeň ,můžeš brát 2 karty.

27.6.2017 18:54:50

pochodeň
Ano, ale je to velká náhoda. Pochodeň můžeš mít až v druhý půlce balíku..

Tak asi to někdy vyjde a člověk to najde včas. Ale opravdu se nikomu nezdá, že by se tomu mohlo trochu pomoct?

27.6.2017 18:57:10

Mathyas
Dej těm chudákům zombikům aspoň nějakou šanci :+))

27.6.2017 19:04:47

Bastacka
Když mě šíleně iritovalo, když jsem kosil zombíky po kilech hlavně skřetí kuší a kouzlem z krypty a na Abo jsem neměl nic :-)

27.6.2017 19:41:25

Problém?
Taky se mě to snad poprvé stalo, pak už ne. Je to shoda náhod, ale dá se to řešit. Prostě hledat jak již bylo zmíněno a další musí odlákávat hlukem. U malé mapy problém u větších máš většinou dostatek času.

27.6.2017 20:50:34

Zrůda
Já v tom problém nevidím. Zrůda se pohybuje o 1 pole, takže se dá vždycky nějak utéct popřípadě odlákat když jde do tuhého.

27.6.2017 21:25:21

Bubák
OK tak děkuji za názory. já to hrál dvakrát, takže nemám ozkoušeno a proto mě zajímalo, jak to vnímají jiní

Jinak nevíte, jestli to někdo hraje v Praze a okolí?

28.6.2017 07:22:12

Abo
Hra mi přišla před týdnem a od té doby to hraju každý den, "dokonalá" pravidla stále šteluju, ale v 95% případech prohry není důvodem Abominace . tahle obyčejná ze základu tě spíš jen žene nějakým směrem, a jak tu někdo zmínil.... prostě musíš hodně hledat, špatně mícháte balíček předmětů :P ..... jinak imho Abominace překvapí maximálně, když si lízneš její aktivaci navíc v nějaké smolné situaci (třeba když plánuješ v příštím kole její upálení a ona se přesune na tebe....... ) jinak se jí dá imho většinou předcházet: utíkat, nalákat jinam, včas upálit.

29.6.2017 07:52:10

Vejco
Tak asi mě to otrávilo zbytečně a byla to smůla. Je pravda, že tě někam žene a ten tlak asi patří ke hře. Přeci jenom , pár týpků a nekonečné zástupy oživlých mrtvol, kdo by neustupoval?:-)

Hodně hledat ano, ale to chce lepší ruce na míchání :-)

29.6.2017 08:02:51

Ew

Vyprava 1 Lov vysoke zvere
1. kolo hned nekromancer
2. kolo hned Abominace :D a zabava mohla zacat hned si to odniesol Clovis a Samson :D

29.6.2017 09:35:11

Abo hned
já měl něco podobného a pak člověk dost nestíhá. Jediná šance je mít v té době alespoň artefakty z krypty a modlit se za dračí oheň

29.6.2017 12:43:11

Vybíráme z Bazaru

Úlomky nekonečna
Úlomky nekonečna
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas