Zima mrtvých: Cesty osudu

xxxxxxxxoo hodnoceno 403x (Seznam vlastníků)

Zima mrtvých: Cesty osudu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Horror, Zombie, Post-apokalypsa
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Isaac Vega
Jonathan Gilmour
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo hra

Kedze je to kooperativna hra, da sa to hrat aj solo, napr. hrac hraje za 2 postavy a pod?
15.12.2015 18:33:09

....no ...
dá. Za dva hráče. Ale proč? To je jako onanovat sikovkama.

15.12.2015 18:46:26 | Upraveno autorem (porovnej)

hrát sám?
No já to včera hrál sám skoro celý odpoledne :) Jednu hru jsem hrál s počátečníma 10 kartama a bez tajnýho úkolu a druhou hru jsem hrál tak, že jsem si vzal jenom jednu postavu, nedal si žádnej úkol, dal morálku na 10 a řekl si, že pokud narazím na další postavu, tak ji musím zahrát (ať už s ní bude kolik chce nemohoucích). Na počítadle kol jsem počítal jak dlouho takto přežiju - tuším, že jsem padl za vlast kolem 15. kola, když jsem vyžral z balíčků skoro všechno jídlo.

A proč? No asi protože to mám nový a nechce se mi otravovat bandu každej den, aby šli na zombíky :)

9.5.2016 12:02:52

Sólo hra
Do sekce ke stažení jsem přidal modifikované karty hlavních úkolů které umožňují sólové hraní. Tímto způsobem hraní sice nevyužijete plně potenciál hry a určitě se to ani zdaleka nevyrovná hraní ve více hráčích. Nicméně pokud nemáte po ruce partičku spoluhráčů a máte chuť pokosit pár zombíků je tohle celkem přijatelná alternativa která vás dokáže na chvíli zabavit a procvičíte si i základní mechanismy hry.
Přeji příjemnou zábavu a hodně rozcáknutých mozků na herní desce.

6.9.2017 12:10:03

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas