Zeměplocha: Ankh-Morpork

xxxxxxxxxo hodnoceno 442x (Seznam vlastníků)

Zeměplocha: Ankh-Morpork - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Devir
IELLO
Kosmos
Mayfair Games
Phalanx Games Polska
Treefrog Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

"Reprint"

Na konci kampaně ke hře UBOOT autoři vydali prohlášení, že jejich další kampaň bude na reprint / redesign / reskin této hry do prostředí viktoriánské Anglie. Třeba to utne zdejší šílenství na bazaru.

Nanty Narking - which meant great fun in Victorian English - will be a new edition of Ankh-Morpork, one of the best designs of Martin Wallace, which due to sad turn of events, remains and will remain out of print. We have put a lot of time and effort to translate the design into realities of the Victorian Era, re-populating the city with personalities of the times - both real and fictional. Enjoy this great game in a great setting.
___
redaktor Deskofobie
15.2.2018 19:33:11

Pratchett a čeština...
Ja som to doteraz vnímal tak, že tá cena v bazáre je taká vysoká práve kvôli Pratchettovi a češtine, ani nie tak kvôli kvalite a mechanizmom.

15.2.2018 19:45:51

...

jj, taky to šílenství podle mě není kvůli hře jako takové, ale kvůli tomu že je to hra z prostředí Pratchetovi zeměplochy...

15.2.2018 20:25:13

Reprint
Za mě je ta hra populární díky Pratchettovi a tomu, jak jsou mechanismy skloubené s jeho světem. Bez toho se jedná o lehce nadprůměrnou hru, o kterou zájem tolik nebude...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.2.2018 21:15:20

aneken
Upřímně, bez Zeměplochy by to byla spíš celkem podprůměrná hra. Celé to stojí hlavně na tématu. Přesto bych ji okamžitě koupil, kdyby byl reprint :D

15.2.2018 22:12:15

KS Nanty Narking
Už to frčí - https://www.kickstarter.com/projects/phalanxgames/nanty-narking

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

4.9.2018 08:19:44

.
Docela bych si ten reprint i koupil, pokud by nebyl moc drahý. Už kvůli tomu, abych měl k Zeměploše tyhle cool figurky.

3.12.2018 10:11:19

Rase
Co je pro tebe "moc drahý"? Doporučená cena v retailu je £80. Na můj vkus asi tak dvojnásobek únosné ceny.

3.12.2018 17:19:45

Nanty narking
To je hezká alternativa. Kupuju si okamžitě jen kvůli figurkám a šoupnu je do Ankh-Morporku. Jen doladím démony a golemy.

13.1.2019 17:35:23

Vybíráme z Bazaru

Divukraj
Divukraj
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas