Zaklínač: Dobrodružná hra

xxxxxxxooo hodnoceno 405x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
CD Projekt RED
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sbírání stop stylem tam a zpět

Ahoj, nemáte někdo nějaký nápad jak zabránit tomu aby hráči sbírali stopy cestováním jen mezi dvěmi lokacemi?
29.5.2015 20:15:34

Sbírání stop
V jednom tahu lze jít po každé cestě jen jednou.

29.5.2015 20:28:07

to by mě taky zajímalo
Hned při první hře se mi to taky stalo, že se objevial tahle výhoda. Hlavně třeba pokud člověk potřebuje nasbírat 7 stop jedné barvy, tak je nejjednodušší chodit z jedné lokace do druhé a v dalším kole zpět.

30.5.2015 08:19:37

právě
Nejhorší je ta lokace kde se dostávají dvě..v případě zpěváčka Marigolda, který si zazpívá tím vydělá na převoz a lítá si pro 1 a další tah pro 2 a tak může pořád dokola. Mě napadlo pravidlo znovu vstup do opuštěné lokace třeba 1 za tři kola nebo tak něco...

30.5.2015 11:18:21

odpověď
Mě se nezdá, že by si toho geniální Ignacy Trzewiczek nevšiml. Ti co cestují "poctivě" mají výhodu v tom, že mohou snaději plnit své vedlejší úkoly typu dojdi někam a získej X bodů. Dále budou určitě snadněji plnit vedlejší úkoly ostatních hráčů. A aby tohle mohl dělat Marigold, tak na to potřebuje 2 akce, jednu cestování a druhou zpěv. Tímto tempem ho ostatní hráči doženou, protože jako druhou akci krom cestování budou dělat třeba vylepšení a budou časem silnější.

30.5.2015 19:48:00

Ale
Jeden hráč může takhle rychle sbírat stopy, rychle splnit tři nebo pět hlavních úkolů a než se ostatní rozkoukají tak je daleko před nimi. Ale uvidíme až po pár dalších hrách. Zatím mě to baví i když prohrávám:-) Přeci jen si každý hrdina jede svoje dobrodružství. Bylo by fajn vymyslet i dobrodružství kde hráči pojedou jako družina...

31.5.2015 01:30:44

ad: genialita Trzewiczka
Pozor, to že se někomu povedlo pár her neznamená, že se nemůže seknout u jiné hry... Ano tenhle autor je dobrý, ale zrovna zaklínač se mi zdá jako ne moc povedená hra, která je velmi generická a mechanická...

31.5.2015 09:21:12

chození sem tam
záleží jestli to toho hráče tak baví hrát? Mě osobně baví procházet více lokací a prozkoumávat a tím si užíváme atmosféru hry :-) a nehrajem jen na body.

16.6.2015 22:43:45

na tabletu
Hraju zatím na tabletu a čekám na dotisk, ale na tabletu mě teda nutí všelijaké nepřízně osudu a příšery k neustálému pohybu. A to obzvlášť za Marigolda, když mi nepadne vylepšení postavy Vincent Meiss a Cahir. Navíc Marigold může mít kartu vylepšení, kde může plnit úkoly postavám v celé oblasti a to se pak vyplatí dělat např. Geraltovi téměř neustále společníka :)

21.12.2015 08:03:18

Tam a zpět
- ano je to jistý styl hry, kde je to za cenu přicházení o herní zážitek, herní atmsféru, příběh, škodolibostné úsměvy "spolurhráčů" při špatných věcech, které se ti cestou mohou stát

Docela dobře tohle řeší hraní na 5 karet - kde je velký rozdíl v tom jaké karty (za kolik bodů plníš) - ono i u tří to je poznat - minule jsem letecky splnil 3 karty za 8 a ukončil hru - i tak jsem prohrál, protož Geralt měl 1 za 16 a k tomu veldejšáky a něco za zabíjení příšer

- > jinak při 5 kartách se tohle už opravdu nevyplatí, neboť v pátrání je spousta zajímavých věcí a pokud se daří tak se na tom skvěle rýžovat

21.12.2015 18:09:16

Vybíráme z Bazaru

Prodám Doom: Desková hra (CZ verze)
Prodám Doom: Desková hra (CZ verze)
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas