Zaklínač: Dobrodružná hra

xxxxxxxooo hodnoceno 402x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
CD Projekt RED
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšírenie hry

Pozdravujem,

vytvoril som, v spolupráci s kamošom, rozšírenie k hre, ktoré obsahuje dva scenáre:
a) plná kooperačka
b) semi kooperačka
ďalej obsahuje nových- platinových nepriadeľov a tri knižky mini príbehov. Každý platinový nepriateľ má svoj príbeh (Kniha príbehov) a podľa výsledku boja= úspech/ neúspech si prečítajú hrdinovia ako sa ich príbeh vyvinul (Kniha Víťazstiev a Kniha neúspechov).

Zatiaľ sme to hrali len 4 krát (plnú koop), ale máme pocit, že muchy sme vychytali dostatočne.
Knihy ešte nie sú plne dokončené, lebo momentálne nemám inšpiráciu na písanie a kolega toho tiež má veľa.
Časom chýbajúce príbehy dopíšeme a prípadné doplnenie nových platinových nechávam už na vás- hráčoch.

Budeme vďační každej spätnej väzbe a konštruktívnej kritike, či nápadu.
13.12.2017 00:15:30

Koop
Koop by hra potřebovala jak sůl. Nahrál jsi to do souborů (takže se čeká na schválení)? Nebo jak se k tomu máme dostat? :) Rád bych to zkusil.
---
Autor hry Velryby ničí svět

13.12.2017 00:17:40

Koop

Zajtra to nahádžem do Pdf.ka a hodím do časti "ke stažení".
Chcem to ešte vizuálne upraviť, nech je to atraktívne, keď už to hádžem do ringu verejnosti ;c))-
Je to ťažký scenár, ale víťazstvo stojí za to... a myslím, že mnohí budú mať haluze aj z mojej Slovenčiny, lebo som sa to snažil písať takým knižným jazykom.

13.12.2017 00:19:38

Rozšírenie poslané na schválenie

Takže, nahral som Platinových nepriateľov, Pravidlá, Knihu príbehov, Knihu úspechov a knihu Neúspechov.
Môže to obsahovať preklepy a pár platinových nepriateľov ešte treba dopísať- to časom dopíšem.
Tešíme sa na Vašu odozvu a som otvorený každému nápadu.
Dúfame (ja, Štefan Bachár Caltarion a Róbert Bobeš Grexa), že si hru užijete a bude sa Vám páčiť.

17.12.2017 17:16:37

ako vytlačiť nové matroše

jo.. pravidlá vytlačte normálne.... Knihy som všetky tri urobil tak, že keď ich vytlačíte na A4 papier, môžete to zložiť ako knižku.
Platinových treba postrihať na rovnaké kusy a vždy ho ťahajte naslepo... obráťte neprieteľa a prečítajte jeho príbeh až vo chvíli, keď ho niekto z hrdinov aktivuje (!!!)

17.12.2017 17:23:52

hlasim se na testovani

mam tuto ne uplne dotazenou hru pribehove/tematicky moc rad, a at ji hraju s lidma co maji radi to tema, nebo s lidma co to hrajou jako eurovku, myslim ze tam je furt prostor pro vylepseni. Jak se dostanu k Vašemu napadu? v casti "Ke stazeni" vidim jen troje pravidla

17.12.2017 22:24:58

Hraní a testování
Tohle se mi líbí. Chci vyzkoušet :-)

17.12.2017 22:58:03

Coop verze z SK?

Už to někdo vyzkoušel? Funguje to? Jaké to je?

20.12.2017 10:26:30

Testnu o víkendu

Díky autorovi a hlásím, že o víkendu testnem full coop variantu ve 3, tak případně poreferuji.

20.12.2017 15:12:22

Rozšírenie

Zdravím.... toš nám ubehlo pol roka a ja som moc zvedavý na Vaše názory a postrehy.... ako sa Vám rozšírenie pozdáva? čo by ste zmenili?

18.7.2018 22:16:21

Re

čau, zkoušeli jsme to hrát asi 2x , ale přišlo nám to strašně složité, resp. některé věci jsme z pravidel nepochopili (nebo pochopili špatně ). Možná by pomohlo udělat nějaké video tvé upravené verze s gameplayem ?

5.8.2018 14:49:31

Vybíráme z Bazaru

Ztracený ostrov Arnak + Velitelé + Insert CZ
Ztracený ostrov Arnak + Velitelé + Insert CZ
Akt. cena: 1325 Kč
Končí za: 22 hodin

Offcanvas