Zakázaná poušť

xxxxxxxxoo hodnoceno 220x (Seznam vlastníků)

Zakázaná poušť - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Porovnanie s Pandemicom

Včera som si pozrel kúsok z jedného gameplay videa a môj počiatočný záujem o hru na istý čas opadol, lebo mi hráčsky dosť pripomína Pandemic. Mýlim sa? zaujímal by ma názor tých, ktorí hrali aj jednu, aj druhú hru.

edit: aby som to spresnil, nejde mi len o to, že obe hry sú kooperatívne, ale podobností sa mi tam zdalo až príliš veľa. Napríklad 4 akcie za kolo, po akciách sa ťahajú zlé karty, postavy,...
15.2.2017 16:43:08 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Je to pěkná ukázka toho, jak autor dokáže tentýž mechanismus recyklovat a prodat minimální třikrát. Je to skutečně prakticky totéž co Pandemic i Zakázaný ostrov. Jiné téma však opravdu znamená jiný zážitek. Nevím, jak to udělal, ale funguje to.

15.2.2017 17:03:17

...
Matt leacock ve své podstatě udělal snad jen tři dobré hry: Pandemic, Roll through the ages a Chariot race (to je ale jen můj osobní názor). Všechno ostatní jsou jen recyklace pandemicu... ale zdařilé :-)

15.2.2017 18:15:34

...
Nam se Pandemic moc nelíbil, tak jsem ho prodal. Zkusil jsem koupit zakázanou poušť, která nam dnes přišla. Hned jsme vyzkoušeli a super. Na střední obtížnost jsme prohráli, protože jsme malo odklizeli písek. Take nedostatek vody nam celou hru dával zabrat. Nam se libi vic poušť, ale znáš to, sto lidi sto chuti.

15.2.2017 22:07:09

Vybíráme z Bazaru

The Fall of the King (Wargame / EN)
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas