World of Warcraft - Shadow of War

xxxxxxxxxo hodnoceno 53x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft - Shadow of War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dá se aktuálně někde sehnat ?

Zdravím, mám již základní hru a sháním tohle rozšíření. Problém je, že to všichni prodávají jako komplet se základní hrou... Nevíte o někom kdo by to prodával samostatně nebo zda se dá ještě někde objednat EN verze? Předem děkuji za info.
23.7.2017 17:39:51

AmS

Bohužel
Ahoj, všechny jazykové verze jsou dlouho vyprodané, nejdéle vydržela německá. Pokud budeš shánět anglickou verzi, nebude to asi levná záležitost. Nejlepší možnost je počkat, až se někdy objeví tady v bazaru a nebo pak zkusit projet ebay apod.

24.7.2017 17:36:26

Škoda
No budu doufat, že někdo komu se to váli doma na poličce bude chtít prodat za rozumnou cenu. Případně asi nejsou ke stažení někde podklady karet, že bych si je upravil a nechal vytisknout ? :D

25.7.2017 20:38:14

AmS

asi ne
Nemyslím si, že by to někde bylo, už jen kvůli autorským právům, ale když už, tak bych spíš doporučil sehnat rozšíření Burning Crusade, přidává více a lepší obsah a možná i za míň peněz.

25.7.2017 20:53:17

Modré questy
Jde mi hlavně o modré questy na původní mapu. V tbc jsou jen do Outlandu ne? ... Nenašel by se někdo kdo by mi nenaskenoval karty modrých qeustů (25) + karty odměn za ty questy. Tuším že to jsou bonus item cards. (103). Klidně i za menší poplatek. Klidně by stačilo i pořádně nafotit, já už bych si s tím nějak pohrál :)

25.7.2017 21:23:40

Texty
Tak se mi povedlo najít kvalitní scany všech karet ale bohužel v ruštině. Kdyby měl někdo zájem, mohu je sem hodit.

Ideální by ale bylo kdyby někdo jen na rychlo nafotil karty kvůli textum... Překládatto z azbuky se mi fakt nechce :D (karty modrých questů a bonus itemů již mám s EN popisky, takže ty už bejt nemusej) Stačilo 2-3 fotky na které bude třeba 100 karet. Jde mi jen o čitelný text.

Až to bude hotové, tak sem klidně hodím tisková data.

25.7.2017 22:19:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Také sháním
Tak bohužel, sháním už více než rok a stále nic :( Ani na ebay se nic nenašlo. Kdyby měl někdo větší štěstí, dejte vědět. Budu ráda za info, že je ještě nějaká naděje.

6.11.2017 20:38:39

ITA
Pouze italská verze 74e.

6.11.2017 21:09:35

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý  svět, Deluxe (CZ)
Zaklínač: Starý svět, Deluxe (CZ)
Akt. cena: 2425 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas